Milesas Telleris suvadins potrauminio streso sindromo kamuojamą karį

Milesas Telleris suvadins potrauminio streso sindromo kamuojamą karį

Dar vienam nelabai laimingo „Fantastiško ketverto“ (angl. „Fantastic 4“) aktoriui vaidmuo perdirbinyje nesutrukdė toliau siekti karjeros Holivude. Aktorius Milesas Telleris, pastarajame filme suvaidinęs poną Fantastiškąjį Rydą Ričardsą, gavo vaidmenį tikrais faktais paremtoje dramoje „Ačiū už tarnybą“ (angl. „Thank You for Your Service“).

Būsimojoje juostoje M. Telleris suvaidins vieną iš trijų karių, kurie išgyvena potrauminio streso sindromą ir jiems sunku gyventi normalų gyvenimą po grįžimo iš karo zonų Irake ir Afganistane. Filmas bus pagrįstas 2013 metais išleistu biografiniu romanu, kurį parašė Pulitzerio premijos laureatas „Washington Post“ reporteris Davidas Finkelis.

Net neabejojama, kad tokį postūmį kurti filmus apie karą Irake ir Afganistane padarė pernai metais pasirodęs ir ne vienam Oskarui nominuotas filmas „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“), pasakojęs apie daugiausiai patvirtintų taikinių pašalinimų atlikusį JAV jūrų ruonį Crisą Kyle‘ą. Būtent šis Clinto Eastwoodo režisuotas filmas pernai JAV uždirbo daugiausiai pinigų.

Filmo režisavimu užsiims režisūros debiutantas Jasonas Hallas, kuris parašė scenarijų „Amerikiečių snaiperiui“. Apie J. Hallo įsitraukimą į filmą buvo paskelbta maždaug prieš mėnesį. Planuojama, kad filmo kūrimu rūpinsis studija „DreamWorks“.

Milesas Telleris labiausiai žinomas iš vieno geriausių pernai metų filmo „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), tačiau jis karts nuo karto pasirodo ir kitų, pačių įvairiausių žanrų filmuose. Ypatingai po „Atkirčio“, aktoriui pasipylė daug pasiūlymų vaidinti, tad jau artimiausiu metu turėtume jį išvysti komedijoje „Susirask darbą“ (angl. „Get a Job“) ir biografinėje bokso dramoje apie boksininką Vinny‘į Pazienzą „Priežastis kraujuoti“ (angl. „Bleed for This“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles