Rebecca Ferguson vaidins hičkokiškame filme

Rebecca Ferguson vaidins hičkokiškame filme

Po juostos „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rouge Nation“) premjeros vienas aktualesnių klausimų buvo kiek reikės laukti iki naujo Rebbecos Ferguson filmo? Tiesą sakant, kitu šios švedų aktorės filmu greičiausiai taps „Lorens Foster Dženkins“ (angl. „Lorence Foster Jenkins“), kuriame taip pat vaidins trijų Oskarų laureatė Meryl Streep ir Auksinio gaublio laimėtojas Hugh Grantas. Filmas, kurį režisuoja Stephenas Frearsas, pasakos apie niujorkietę paveldėtoją, kuri, nepaisant to, kad visiškai neturi balso, svajoja tapti operos dainininke.

Tačiau po jo kitas R. Ferguson projektas bus ne „Gambitas“ (angl. „Gambit“), kurio, kaip pranešama, aktorė atsisakė, kad galėtų imtis šio to rimtesnio. R. Ferguson veda derybas su filmo „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“) kūrėjais. Filmą, statomą pagal Paulos Hawkins romaną, režisuos Tate‘as Tayloras. Filme taip pat vaidins anglų aktorė Emily Blunt.

Atsižvelgiant į tai, kad romanas dažnai lyginamas su Alfredo Hitchcocko darbais, o R. Ferguson buvo centrinė pakankamai „hitchcockičkoje“ „Slaptojoje tautoje“ bei tai, kad naujojo filmo pavadinimas referuoja į A. Hitchcock‘o kriminalinio trilerio „Nepažįstamieji traukinyje“ (angl. „Strangers on the Train“, 1951 m.), nominuoto už geriausią juodai baltą kinematografiją, pavadinimą, panašu, kad tai žada pakankamai intriguojantį derinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles