Pasirodys šeštasis „Kalėjimo bėglių“ sezonas..?

Pasirodys šeštasis „Kalėjimo bėglių“ sezonas..?

Šių metų pavasarį pasirodęs penktasis „Kalėjimo bėglių“ (angl. „Prison Break“) sezonas savųjų gerbėjų rate buvo ilgai lauktas. Ir nors dauguma serialo fanatikų šį sugrįžimą vertino itin skeptiškai, visgi, pripažino – televizijos ekranuose ir vėl išvysti brolių Michaelo Scofieldo ir Lincolno Burrowso nuotykių šie laukė. Pasirodo, kad yra visai realu sulaukti ir dar vieno sezono, o tą patvirtino vienas pagrindinių serialo aktorių.

Tai patvirtino pats Dominicas Purcellis, kuris ir suvaidino Lincolną Burrowsą. Aktorius Instagram paskyroje pasidalino nuotrauka iš penktojo sezono serijų titrų bei pridėjo žinutę: „@prisonbreak#prisonbreak 6. In the works“. Patys Fox šios žinios dar nepakomentavo, tačiau stebint, kokį pakilimą Holivude išgyvena abu aktoriai visai realu, jig šeštasis sezonas ir išties išvys dienos šviesą.

Ir nors šiais metais serialas sugrįžo, toli gražu, bet reitingų spinduliai taip ir liko užslėpti šešėlyje. Jeigu pirmojo sezono finalinės serijos žiūrimumas oficialiai siekė 10.24 milijono žiūrovų Amerikoje, tai vėliau einančių sezonų reitingai tik krito: 8.12, 7.40, 3.32, o sugrįžusį penktąjį sezoną išvis užbaigė tik 2.3 milijono žiūrovų.

Pirmasis „Kalėjimo bėglių“ sezonas pasirodė dar 2005-ais metais ir nuotykiai tęsėsi keturis metus. Nenorėdami pertempti gumos, serialo kūrėjai sugalvojo, kaip šį originaliai užbaigti po ketvirtojo sezono, kas iššaukė didžius gerbėjų nusivylimo šūksnius.

Jeigu šeštasis „Kalėjimo bėglių“ sezonas ir išties kuriamas, tai tikėtina, kad ateinančiais 2018-ais metais jo neišvysime, o televizijos ekranus pasiektų 2019-ais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles