Margot Robbie kurs „Tank Girl“ perdirbinį

Margot Robbie kurs „Tank Girl“ perdirbinį

Įsivaizduokite pilnametražį Gorillaz filmą. Būtent tai bandyta daryti 90-aisiais, kai pasirodė Rachel Talalay režisuotas „Tank Girl“, paremtas Jamie Hewlett’o (1/2 Gorillaz) grafine novele. Nors filmas buvo visiška finansinė nesėkmė (6 mln. JAV dolerių pajamų vs. 25 mln. biudžeto), nesulaukusi ir palankių kritikų bei žiūrovų vertinimu, J. Hewlett ir Alan Martin kurtas komiksas po dviejų dešimtmečių išlaikė kulto statusą.

Vakar A. Martin pasidalino žinute Twitteryje, kurioje rašė, jog „Margot Robbie kompanija iš MGM įsigijo teises į „Tank Girl“ adaptaciją, prie kurios dirbama jau keletą mėnesių. Kol kas su mumis niekas nesusisiekė, tad neaišku, ar prie juostos prisidės originalo autoriai“.

„Tank Girl“ pasakojama istorija apie merginą, gyvenančia tanke kartu su savo vaikinu-kengūra (aha, 90-ieji buvo keisti), alkoholiu ir smurtu. „Deadline“ bankrutavus 1995-aisiais, komiksas sustotas leisti, tačiau Martin keletą kartų prie jo grįžo, įskaitant Kickstarter inicijuotą bendradarbiavimą su J. Hewlett 2015-aisiais.

Kol kas juostos pasirodymo data neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles