Paaiškėjo naujas režisieriuas Barry’io Jenkinso projektas

Paaiškėjo naujas režisieriuas Barry’io Jenkinso projektas

Anot amerikiečių spaudos, jau aišku, kokio kito projekto imsis režisierius Barry Jenkinsas, kurio filmas „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“, 2016 m.) po kurioziškos klaidos vis tik buvo paskelbtas geriausiu praėjusių metų filmu Oskarų dalybose. Skelbiama, kad B. Jenkinsas turėtų ekranizuoti James‘o Baldwino romaną „Jei Byl gatvė galėtų kalbėti“ (angl. „If Beal Street Could Talk“). Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai šio juodaodžio rašytojo (1924 – 1987 m.) kūriniai perskelia į kino ekraną – visai neseniai pagal jo nebaigtą romaną režisierius Raoulis Peckas sukūrė dokumentinį filmą „I Am Not Your Negro“, pasakojantį rasių istoriją moderniojoje Amerikoje. Jusota buvo nominuota Oskarui geriausio dokumentinio filmo kategorijoje.

„Svajonė tapo tikrove! Širdingiausi linkėjimai „Baldwin Esate“ už jų pasitikėjimą ir Megan Ellison už tai, kad mane palaiko“, savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje rašo B. Jenkinsas.

„Jei Byl gatvė galėtų kalbėti“ pasakoja devyniolikmetės Tiš, įsimylėjusios jauną juodaodį skulptorių Fonį, istoriją. Tiš laukiasi ir jaunuoliai ketina susituokti, tačiau Fonis apkaltinamas išžaginęs jauną puertorikietę ir dėl to atsiduria kalėjime. Tiek Tiš, tiek Fonio šeimos susivienija ieškodamos įrodymų, kurie Fonį išteisintų. Per visą šį laiką Tiš ir Foniui nebelieka nieko kito, tik laukti – ir tik meilė – meilė, nugalinti neviltį, pyktį ir neapykantą – jiems padeda išgyventi šį laikotarpį.

Jau žinoma, kad filmavimas turėtų prasidėti spalio mėnesį. Būsimos premjeros data kol kas nėra skelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles