Pierre‘as Niney intensyviai treniruojasi ruošdamasis ugniagesio vaidmeniui

Pierre‘as Niney intensyviai treniruojasi ruošdamasis ugniagesio vaidmeniui

Nelengvas tas aktorių gyvenimas! Užpernai besifilmuojant François Ozono karinėje istorinėje dramoje „Francas“ (pranc. „Frantz“, 2016 m.) prancūzų aktoriui Pierre‘ui Niney teko ne tik išmokti vokiečių kalbą, bet dar ir groti smuiku. Dabar, panašu, jis pasinėręs į visai kitokius, tačiau ne mažiau intensyvius mokymus. Besiruošdamas Paryžiaus ugniagesio vaidmeniui aktorius intensyviai treniruojasi ir mokosi lipti virve ir laipioti sienomis – tokių veiksmų, kuriuos privalo mokėti atlikti kiekvienas gaisrininkas. Vakar P. Niney savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos jo treniruotės.

Cezario laureatas P. Niney Paryžiaus ugniagesio uniformą apsivilks antrajame Frédéric‘o Tellier‘o ilgametražiame filme „Išgelbėti arba žūti“ (pranc. „Sauver ou péir“). F. Tellier‘as debiutavo 2014 m. su kriminaline drama „Serijinio žudiko byla 1“ (pranc. „L‘affaire SK1“). Naujoje juostoje be jau minėto prakaitą treniruočių salėje liejančio P. Niney taip pat filmuosis Anaïs Demoustier, Vincentas Rottiers‘as bei Sami Bouajila.

„Išgelbėti arba pražūti“ pasakos apie Paryžiaus gaisrininką – vieną iš tų kasdienybės didvyrių, kuris po didžiulio gaisro patirtų sunkių sužalojimų turi susikurti save iš naujo padedamas savo žmonos meilės ir galiausiai sutikti, kad jam – tam, kuris gelbsti žmones – pačiam būtų suteikta pagalba.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles