Tarptautiniame „Tamsiojo bokšto“ anonse – nauja filmo medžiaga

Po eilę metų trukusių atidėliojimų, dvejonių ir kitų filmo kūrimo proceso problemų rašytojo Stepheno Kingo novelių serijos „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) ekranizacija pagaliau bus parodyta kino ekranuose jau šią vasarą. Prieš porą mėnesių pasirodžius pirmajam filmo treileriui šiandien galime pasidžiaugti naujuoju „Tamsiojo bokšto“ anonsu.

Kino kompanija „Sony Pictures“ išleido naują, kitaip dar tarptautiniu vadinamą, anonsą, kuriame galime išvysti nemažai naujos filmo medžiagos sujungtos su pirmojo anonso vaizdais. Filmo gerbėjams pateikiami ne tik nauji abstraktūs juostos vaizdai, bet ir pagrindinių aktorių – Matthew McCounaughey ir Idris Elba – personažų epizodai iš filmo.

„Tamsusis bokštas“ pasakos apie paskutinįjį medžiotoją Rolandą Desčeiną (akt. Idris Elba), kuris yra priverstas kautis amžiname mūšyje su Vyru juodais drabužiais (akt. Matthew McConaughey). Rolandas siekia išsaugoti tamsųjį bokštą, laikantį visatą saugia ir neiširusia. Pasauliams iškyla milžiniška grėsmė ir gėrio bei blogio kovoje tik Rolandas bus tas vienintelis, galintis apsaugoti bokštą nuo Vyro juodais drabužiais.

„Tamsusis bokštas“ kino ekranus pasieks rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles