Pranešama, kad D. Craigas dar vaidins Bondą, o Adele vėl gali atlikti pagrindinę filmo dainą

Pranešama, kad D. Craigas dar vaidins Bondą, o Adele vėl gali atlikti pagrindinę filmo dainą

Džeimsą Bondą jau dešimtmetį vaidinantis ir apie filmavimo metu patiriamą nuovargį jau kurį laiką kalbantis Danielis Craigas, panašu, į garsiąją franšizę ruošiasi sugrįžti dar bent vieną kartą.

Apie tokį britų aktoriaus sprendimą praneša leidinys „The Mirror“, kuris, verta paminėti, nėra pats patikimiausias šaltinis. Visgi tokia žinia nebūtų netikėta. Po 2015 metais pasirodžiusios naujausios franšizės dalies D. Craigo ateitis žymiojo šnipo rolėje buvo neaiški dėl filmo reklamavimo metu išsakytų neigiamų minčių vaidinant Bondiadoje. Tiesa, žiniasklaidoje greitai pasirodė pranešimai, kad pagal D. Craigo kontraktą jis turėtų suvaidinti dar viename filme, o tokia situacija tiesiog reikštų sutarties sąlygų laikymąsi.

Oficialių pranešimų šia tema kol kas nėra, o gandų buvo užtektinai. Kone kiekvienas britų aktorius, tarp jų ir Idris Elba, Tomas Hiddlestonas bei Tomas Hardy‘is, jau buvo įvardintas kaip galintis pakeisti D. Craigą, todėl ieškant kažko konkretesnio vertėtų palaukti „Sony“ studijos patvirtinimo.

„The Mirror“ naujienoje yra dar viena įdomi detalė: pranešama, kad franšizės prodiuserė Barbara Broccoli žūtbūt siekia, jog naujojo filmo pagrindinę dainą dar kartą atliktų Adele. Jos daina „Skyfall“ to paties pavadinimo filmui laimėjo Oskarą ir Auksinį gaublį, taigi natūralu, kad į pagrindines dainas daug investuojanti franšizė siektų tokią sėkmę pakartoti dar kartą.

Kol kas visa tai, tiesa, yra tik spėliojimai. Akivaizdu, kad 25-asis Bondiados filmas anksčiau ar vėliau pasirodys kino teatruose, ir belieka laukti oficialaus patvirtinimo, ar D. Craigas į šią rolę sugrįš dar bent kartą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles