Pasirodė pirmasis „Juodoji pantera. Vakanda amžiams“ anonsas

Šiais metais studija „Marvel“ San diege nepasismulkino ir pristatė itin daug projektų bei įvairių anonsų. Jų tarpą ir ketvirtąją fazė užbaigsiančio filmo „Juodoji pantera. Vakanda amžiams“ (angl. Black Panther: Wakanda Forever) anonsą. Režisierius Ryanas Coogleris neapleido savo pirminių šaknų ir idėjų bei pirmojo anonso pristatymui vėl į pagalbą pasikvietė ne tik studijos specialistus, bet ir atlikėją Kendricką Lamarą.

Pirmajame anonse parodoma labai daug įvairių vaizdų. Priešingai, nei daugeliu atveju, kai pirmasis anonsas parodo itin mažai turinio, čia jo išskaityti iš tarp eilučių galima itin daug. Tiesa, pats siužetas vis tiek neatskleidžiamas. Per visą anonsą pasakomos vos kelios eilutės ir jas ištaria karalienė Ramonda. „Aš esu galingiausios tautos Žemėje karalienė ir visa mano šeima žuvo. Ar aš ne viską paaukojau?“, taip savotiškai perduodama skausmą ir netektį, kuri jaučiama po karaliaus T‘Čalos, kitaip dar žinomo kaip Juodosios Panteros mirties. Savaime suprantama, tai susiję su paties aktoriaus Chadwicko Bosemano mirtimi, po kurios studija pažadėjo, kad neieškos kito aktoriaus, kuris užimtų jo vietą, o istoriją pakreips kita linkme. Greičiausiai ta, kurioje šią vietą užims Vakandos moterys, tame tarpe ir Šuri.

Moterys šiame filme, panašu, užims itin didelę rolę, mat matome ne tik karalienę ir Šuri, bet ir Okoje, elitinę Vakandos karių vadę, o taip pat ir jos dešinę ranką Ajo. Bet įdomu ir tai, kad anonse matome dar daugiau nematytų personažų. Nenuklystant nuo moterų, akivaizdu, kad galiausiai išvysime ir Geležinę širdį – Riri Viljams, vieną šviesiausių „Marvel“ protų, kuri jau seniai buvo apkalbama visame MCU kontekste. Anonse matome, kaip ji gamina savo šarvus ir tikėtina, kad ji bus viena iš „Jaunųjų keršytojų“, atstojanti Geležinio žmogaus personažą. Ji, beje, turės ir savo serialą 2023 metais.

Na ir įdomiausia dalis – dar nematytas personažas, kuris taps pagrindiniu juostos priešu – tai Namoras. Teoriškai, jis yra Atlantidos karalius, laikomas pirmuoju „Marvel“ mutantu, atsiradusiu iš Altantidos motinos ir žemiečio tėvo. Jis lyg „Marvel“ Akvamenas, kuris komiksuose nuolat susikirsdavo su Juodaja Pantera. Panašu, kad filme bus jo atsiradimo istorija ir paaiškinta, kodėl vyksta kova tarp šių dviejų personažų. Kadangi anonse matome, kaip Vakanda ir užtvindoma, galime neabejoti, kad vandens bus daug. Tiesa, komiksuose jis galiausiai tampa antiherojumi, kas galėtų reikšti, jog po konflikto jis gali tapti sąjungininku. Taigi, pagyvensim, pamatysim.

„Juodoji pantera. Vakanda amžiams“ kinus pasieks lapkritį ir uždarys ketvirtąją „Marvel“ fazę, o dabar – kviečiame pažiūrėti pirmąjį anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles