„Smėlio žmogaus“ anonse atveriami vartai į sapnų pasaulį ir pragarą

San Diege vykusiame „Comic-Con International“ renginyje studija „Netflix“ paviešino finalinį savo būsimo serialo „Smėlio žmogus“ (angl. Sandman) anonsą, kuris sukurtas pagal Neilo Gaimano komiksus. Ir nors tai ne pirmasis žvilgsnis į būsimą serialą, tik dabar, likus vos 10 dienų iki premjeros, pasidarė kiek aiškiau, kaip atrodys pats serialas.

Pati studija „Smėlio žmogų“ apibūdina kaip modernaus mito ir tamsios fantazijos mišinį, kuriame persipina modernumas, istorinė drama ir legendos. Anonse matome ypatingų vaizdų, žadą atimančius specialiuosius efektus, sujungtus su labai atmosferišku ir mistišku garso takeliu, puikiai tinkančiu tamsiai ir niūriai temai.

Pagrindinius vaidmenis seriale atliks Tomas Sturridge‘as, suvaidinsiantis Sapną, Charlesas Dance‘as, įkūnisiantis Roderiką Burdžeą, Kirby Howell-Baptiste, kuri atliks mirties vaidmenį ir Jenna Coleman, vaidinsianti Joaną Konstantin. Prie jų taip pat prisijungs Liuciferę vaidinsianti Gwendoline Christie, Davidas Thewlisas, Boydas Holbrookas, Pattonas Oswaltas, Stephenas Fry‘us, Donna Preston, Nina Wadia ir dar daug kitų puikių aktorių.

„Smėlio žmogus“ jau netrukus bus pasiekiamas „Netflix“ platformoje ir jį galima bus stebėti nuo rugpjūčio 5 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles