Paskelbta 25-osios „Bondiados“ dalies premjeros data

Paskelbta 25-osios „Bondiados“ dalies premjeros data

Oficialių naujienų laukimas dėl 25-osios „Bondiados“ dalies pagaliau baigtas. 25-asis filmas apie garsųjį agentą 007 kino teatrus pasieks 2019 metais. Gandai apie „Spektro“ (angl. „Spectre“) tęsinį sklandė jau mėnesius, o gerbėjai buvo erzinami įvairiomis naujienomis ir spekuliacijomis. Viena ir turbūt pagrindinė iš jų – ar Danielis Craigas imsis agento 007 vaidmens dar vienam filmui?

Prodiuseriai Michaelas G. Wilsonas ir Barbara Broccoli šiandien, kartu su kino kompanijos „MGM“ vadovu Gariu Barberiu, paskelbė, kad oficiali 25-ojo filmo apie Džeimsą Bondą dalies premjeros data yra 2019 metų lapkričio 8-oji. Prie gražų jubiliejų pasiekusios „Bondiados“ dalies dirbo ankstesnė prodiuserių ir scenaristų komanda, kūrusi ir ankstesnes Džeimso Bondo dalis, įskaitant Kazino „Royale“, Paguodos kvantą, Operaciją „Skyfall“ ir jau minėtą Spektrą.

Deja, bet šiuo momentu vis dar nėra žinomi kiti du pagrindiniai dalykai – režisierius ir aktoriai. Į šias vietas, pasak įvairių gandų, jau pretendavo begalė kitų žmonių. Visgi, remiantis naujausiais JAV laikraščio „New York Times“ duomenimis – Danielis Craigas sugrįš dar vieną kartą išgelbėti pasaulio.

Kai dėl vieno dalyko spėlioti nebereikia, beliko tik sulaukti kitų oficialių naujienų ir tuomet atitinkamai galima bus įvertinti artėjančios dalies lūkesčius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles