Disney+ planuoja prikelti „Eragoną“ naujam gyvenimui

Disney+ planuoja prikelti „Eragoną“ naujam gyvenimui

Galime pasidžiaugti, kad ne visos nesėkmės atsigula į amžino miego kriptą. 2006 metais sulaukėm knygų serijos „Eragonas“ adaptacijas. Filmas, turėjęs būti mažiausiai trilogija, galiausiai, po pirmojo pasakojimo kaip ir numirė ir net suerzinimas pabaigoje apie būsimą tęsinį prie nieko neprivedė. Po 16 metų, vėl pasklido kalbos, kad „Eragono“ istorija bus prikeliama ir tuo užsiims „Disney+“.

Savaime suprantama, kad pamačius pliusą prie „Disney“ vardo, sulauksime jau ne filmų, o serialo, tačiau tai nebūtinai yra blogai. Visa knygų serija yra itin plati ir turi įdomią siužetinę liniją, kurią atskleisti serialu turėtų būti kur kas paprasčiau, nei tai padaroma filmuose. Tačiau prie šio įvykio itin prisidėjo ir patys knygų serijos gerbėjai. Prieš kelis metus, kai buvo paleista Disney+ platforma, būtent gerbėjai ėmė viešai Twitteryje rašyti ir raginti studiją perkurti kadais „20th Century Fox“ priklausiusią istoriją. Kadangi studijos susijungė, tą buvo galima įgyvendinti ir prie šio judėjimo prisidėjo net ir pats knygų autorius Christopheris Paolinis.

2006-aisiais pasirodęs „Eragonas“ studijai kainavo per 100 mln. dolerių, o bendroje sumoje sugebėjo surinkti apie 260 mln. dolerių pajamų. Atsižvelgiant į kūrimo biudžetą ir papildomas reklamines išlaidas, tikėtina, kad studija gal ir nepatyrė didelių nuostolių, tačiau didesnio susidomėjimo nesulaukęs ir kritikų visiškai sudirbtas projektas (Rotten Tomatoes platformoje jo vertinimas yra 16%), nebesulaukė savo pratęsimo. Reikia tikėtis, kad serialas bus sėkmingesnis.

Dabar jau patvirtinta, kad būtent Paolinis taps serialo vykdančiuoju prodiuseriu ir istorijos kūrėju, Tiesa, kas jame vaidins ir kada serialas pasieks dienos šviesą – dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles