„The Gray Man“ visata plečiasi – patvirtinta daugiau projektų

„The Gray Man“ visata plečiasi – patvirtinta daugiau projektų

Tik praėjusį penktadienį „Netflix“ platformoje pasirodė naujasis brolių Russo režisuotas šnipų trileris „The Gray Man“, paremtas Marko Greaney‘io romanu. Filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Ryanas Goslingas ir Chrisas Evansas, pasirodo, buvo toks populiarus, kad studija iškart uždegė šviesą kurti visą franšizę. Kitaip tariant, „Netflix“ patvirtino filmo tęsinį, o kartu ir dar vieną gretutinį projektą, susijusį su šia istorija.

Atsižvelgiant į tai, kad pirmoji Marko Greaney‘io knyga tuo pačiu pavadinimo pasirodė dar 2009 metais, o istorija vis dar yra tęsiama, kaip ir ne didelė staigmena, jog bus kuriami ir filmų tęsiniai. Jau 2023 metais pasirodys dvyliktoji šios istorijos knyga, tad tęsinių ir gretutinių projektų gali būti tikrai ne vienas. Tiesa, pirmasis istorijos filmas yra vertinamas gana kontraversiškai. Jei tiksliau, kritikams filmas ne itin patinka, jis kritikuojamas dėl silpno siužeto, atsikratojančio turinio iš kitų filmų, ne visai geros vaidybos ir tik vos kelių gerų veiksmo scenų. Dėl to, puslapyje Rotten Tomatoes kritikai filmą vertina vos 48%. Tuo tarpu paprastiems žiūrovams filmas patiko daug labiau. Toje pačioje svetainėje žiūrovai „The Gray Man“ vertina net 91%.

Pirmajame filme be Ryano Goslingo ir Chriso Evanso pasirodo ir itin sparčiai Holivude kylanti Ana de Armas, taip pat Billy‘is Bobas Thorntonas, Rege-Jean Page‘as, Jessica Henwick ir dar daug kitų gerai matytų veidų. Bet tęsiniui kol kas patvirtintas tik Ryanas Goslingas. Taip pat, žinoma, jog bent jau tęsinį tikrai ir vėl režisuos broliai Russo, o Joe Russo rašys filmo scenarijų. Kada pasirodys šie filmai dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles