Pranešama apie naujas pagrindinių herojų mirtis „Vaikštančiuose numirėliuose“

Pranešama apie naujas pagrindinių herojų mirtis „Vaikštančiuose numirėliuose“

Televizijoje įsisiubuoja nauja mada – žudyti mėgstamiausius gerbėjų herojus. Ir nors „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) septintojo sezono premjeroje kūrėjai tą padarė visai sėkmingai, vėliau sekusios serijos reitingus muša ligi neregėtų žemumų. Skelbiama, kad vis mažėjantis žiūrimumas po truputį skatina kūrėjus įvykdyti dar kelias egzekucijas. Ir visgi, jeigu norite išvengti galimų „spoiler’ių“, raginame nuo tolesnio skaitymo susilaikyti.

Sezono pradžioje negailestingas Negano keršto troškimas ir dviejų pagrindinių herojų nužudymai sukrėtė daugybę serialo gerbėjų. Skelbiama, kad tuo serialo kūrėjai nežada sustoti ir jau visai netrukus planuoja sudrumsti ganėtinai ramiai vystomą siužetinę liniją. Dar vasarą vienas internetinis portalas paskelbė, jog būtent sezono premjeroje nuo Negano rankos žus Abrahamas su Glennu, tuo tarpu tas pats šaltinis skelbia naują žinią – ateinančių kelių serijų metu turėtų mirti vienas ar net keli veikėjai iš Ricko stovyklos, o kalbos krypsta į Sashos Williams (akt. Sonequa Martin) ir Darylo Dixono (akt. Norman Reedus) pusę.

Žinoma, šios kalbos išlieka spekuliacijomis, o jas paaštrina tai, kad jas paskelbė tas pats portalas, kuris dar vasarą pirmasis pranešė apie Glenną su Abrahamu. Visi kuo puikiausiai žinome, kokia Sasha pavirto per tuos kelis sezonus seriale, o šiuo metu jos nuotykiai „Hilltop’e“ tampa vis įnirtingesni. Tuo tarpu stebint D. Dixono įkalinimo nuotykius situacija tampa dar įtemptesnė. Ir visgi, šis kūrėjų sprendimas bent šią akimirką skamba neįtikėtinai, žinant, jog būtent. N. Reeduso personažas yra pats mėgstamiausias visų žiūrovų tarpe.

Ar kalbos pasitvirtins, paaiškės jau netrukus, o iki pirmos sezono pusės pabaigos beliko jau tik trys serijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles