Komedijos „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ tęsinys jau kuriamas

Komedijos „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ tęsinys jau kuriamas

2014 m. Prancūzijos kino teatruose pasirodžiusi komedija „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ (pranc. „Qu’est-ce qu’on a fait au bon dieu?“) tapo vienu lankomiausių filmų. Juostos populiarumas neblėsta iki šiol – praeitą savaitgalį parodyta per televiziją ši komedija prie ekranų sutraukė 12,4 mln. žiūrovų!

Vienas iš šio filmų aktorių – Ary Abittanas, vaidinantis Davidą Morisą Izaaką Benišu – vieną iš keturių Chantal Lauby ir Christiano Claviero personažų žentų, neseniai davė interviu, kuriame atsakė į keletą klausimų – tarp jų – ir apie būsimą tęsinį. Nors tai, kad bus kuriama dar viena dalis, buvo paskelbta iš karto po pirmosios pasirodymo, ir teoriškai tęsinys kino sales turėjo pasiekti jau 2016 m., dabar jau akivaizdu, kad iki metų pabaigos naujos premjeros nesulauksime – juosta dar net nepradėta filmuoti. Tačiau A. Abittantas patvirtino: „Užtikrinu, tęsinys bus kuriamas“. Aktorius dar patikslina, kad Philippe‘as de Chauveronas, kuris režisavo originalųjį filmą, šiuo metu kaip tik rašo antros dalies scenarijų. Šią vasarą režisierius pagaliau pristatė kitą komediją – „Išsilaipinti nedelsiant!“ (pranc. („Débarquement immédiat!“), kurioje vaidino ne tik A. Abittanas, bet ir kitas „žentas“ iš „(Ne)tikrų prancūziškų vestuvių“ – Medi Sadounas.

„Su savo šio filmo „svainiais“ tapome tarsi broliai, be to, dar du kartus filmavausi kartu su savo „uošviu“ Christianu Clavier – komedijoje „Ateiviai: Revoliucija!“ (pranc. „Les Visiteurs, la revolution“) ir „Į atvirą glėbį“ (pranc. „À bras ouverts“), naujame Philippe‘o de Chauvenono filme, kuris pasirodys 2017 m.“, pasakojo aktorius. Iš pradžių originaliu pavadinimu „Prašaaau!“ (pranc. „Sivouplééé!“) pavadinta nauja komedija pasakos „kaip kairiųjų pažiūrų intelektualas (C. Clavier), vedęs turtingą paveldėtoją, susiduria su priekabiu žurnalistu, kuris jį laiko hipokritu, dėl jo knygoje išdėstyto karingo raginimo skaitytojams reikalui esant suteikti pastogę. Apkaltintas tuo, kad negalėtų pas save apgyvendinti romų šeimos, televizijoje per tiesioginį eterį jis paskelbia savo adresą. Kitą rytą į jo duris pasibeldžia nepažįstamas vyras su savo vaikais“.

A. Abittanas nepatikslino, apie ką bus antroji „(Ne)tikrų prancūziškų vestuvių dalis“, tačiau jei P. de Chauveronas jau rašo scenarijų, galima tikėtis, kad filmavimas prasidės jau visai netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles