„Nerealieji 2“ taps kitu Brado Birdo projektu

„Nerealieji 2“ taps kitu Brado Birdo projektu

Filmo „Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“), vadinamo viena didžiausių vasaros kino sezono premjerų, režisierius Bradas Birdas jau ruošiasi naujajam projektui. Duodamas interviu tinklapiui „Collider“ jis patvirtino, kad rengiasi kuri antrąją „Nerealiųjų“ (angl. „The Incredibles“) dalį.

Apie šio filmo tęsinį kalbų buvo itin daug. Praėjusį pavasarį pirmąją dalį kūrusi „Pixar“ studija patvirtino, kad antroji dalis tikrai bus kuriama.

2004 metais pasirodęs animacinis filmas, pasakojęs apie superherojų šeimą, susilaukė milžiniškos finansinės sėkmės ir neretai yra įvardijamas kaip vienas geriausių moderniosios animacijos filmų. Natūralu, kad per pastarąjį dešimtmetį potencialų tęsinį supo ne vienas gandas ir jokių oficialių žinių nebūdavo.

Tačiau dabar B. Birdas tikrai yra pasiruošęs kurti dar vieną „Nerealiųjų“ filmą. Kaip teigė pats kūrėjas, jis jau yra pradėjęs rašyti galimą scenarijų, tačiau kūrybinis procesas vis dar yra pradinėse stadijose. B. Birdas kol kas nieko negalėjo pasakyti apie naująjį filmą, bet kartu ir pripažino, jog kurdamas pirmąją „Nerealiųjų“ dalių turėjo visą galybę nepanaudotų idėjų, todėl žiūrovams jaudintis dėl neoriginalumo tikrai neverta. Tokiu būdu jis kartu patvirtino, kad baigus „Rytojaus žemės“ reklaminį turą kitu jo projektu tikrai taps „Nerealieji 2“.

„Collider“ nepraleido progos kūrėjo paklausti ir apie kitą gandą. Prieš tai, kai J.J. Abramsas buvo paskelbtas septintosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) dalies režisieriumi, B. Birdas buvo įvardijamas kaip vienas pagrindinių kandidatų šiam darbui.

B. Birdas patvirtino, kad šia tema ne vieną kartą kalbėjosi su „Žvaigždžių karų“ prodiusavimu užsiimančios kompanijos „Lucasfilm“ vadove Kathleen Kennedy. Paklaustas, ar ryšis režisuoti kitą „Žvaigždžių karų“ dalį, jis klausimo išvengė. Bet kokiu atveju, B. Birdas galėtų režisuoti tik devintuosius „Žvaigždžių karus“, kadangi už aštuntąją dalį bus atsakingas Rianas Johnsonas.

Naujausias B. Birdo režisuotas filmas „Rytojaus žemė“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau gegužės 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles