V. Navali imasi režisuoti S. Kingo ir J. Hillo romaną „Aukštoje žolėje“

V. Navali imasi režisuoti S. Kingo ir J. Hillo romaną „Aukštoje žolėje“

Psichologinio trilerio „Kubas“ (angl. „Cube“) ir serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) režisierius Vincenzo Natali gavo naują projektą, kuriuo turės progos užsiimti. Prie siaubo žanro šiek tiek linkstantis kino kūrėjas gavo progą adaptuoti vieną siaubo grando Stepheno Kingo ir Joe Hillo romaną „Aukštoje žolėje“ (angl. „In the Tall Grass“).

Filmo istorija pasakos apie jaunuolį ir jo besilaukiančią seserį, kurie keliauja automobiliu ir sustoję atsitiktinai išgirsta pagalbos šauksmą, sklindantį iš plyno, tačiau aukšta žole apaugusio lauko. Sureagavę į tolimą berniuko pagalbos prašymą jie nė nesuvokia, kaip įsitraukia į kovą dėl išlikimo niekaip nesibaigiančiame labirinte.

„Kas galėjo pagalvoti, kad žolė gali sukelti tiek baimės? Kas jau kas, bet Stephenas Kingas ir Joe Hillas tikrai ras būdą, kaip ją padaryti baisią. Jie savo knygoje eilinį Teksaso žolės lauką sugebėjo paversti labiausiai trikdančiu ir baisiu kūriniu, kokį tik man teko skaityti“, – apie savo būsimą filmą pasakojo V. Natali.

Juostos filmavimo darbai bus pradėti jau šių metų rugsėjį Toronto apylinkėse. Kada planuojama „Aukštoje žolėje“ premjera, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles