„Strėlės“ ir „Žaibo“ herojai suvienys jėgas dar viename „DC Comics“ seriale

„Strėlės“ ir „Žaibo“ herojai suvienys jėgas dar viename „DC Comics“ seriale

Savo pagrindinius konkurentus „Marvel“ televizijos srityje serialų skaičiumi lenkianti „DC Comics“ kompanija ir toliau nestabdo. „The CW“ televizija ketvirtadienį paskelbė, kad kurs dar vieną pagal „DC“ komiksus paremtą serialą „Rytojaus legendos“ (angl. „DC‘s Legends of Tomorrow“).

Seriale bus pasakojama apie keliautoją laiku Ripą Hanterį, kuris pasiryžta sudaryti stiprių superherojų komandą, galinčią sustabdyti artėjančią apokalipsę ir pakeisti istoriją.

Apie šį serialą kalbos sklandė jau kelis mėnesius ir didžioji gandų dalis pasitvirtino. Kaip ir buvo spėta, pagrindinius serialo veikėjus sudarys kituose „The CW“ serialuose „Strėlė“ (angl. „Arrow“) ir „Žaibas“ (angl. „The Flash“) jau matyti herojai. Juos įkūnys garsius „DC Comics“ veikėjus jau vaidinę Victoras Garberis, Brandonas Routhas, Caity Lotz, Dominicas Purcellis ir Wentworthas Milleris. Prie jų prisijungs tokio tipo vaidmenyse dar nematyti aktoriai Arthuras Darvillas, Ciarra Renee ir Francas Drameh.

„Rytojaus legendos“ taps jau trečiuoju serialu, įsijungiančiu į „The CW“ kanale kuriamą „DC Comics“ visatą ir spėjama, kad tokių serialų vis daugės. Neseniai buvo paskelbta, kad bus kuriamas serialas apie kitą garsią „DC Comics“ veikėją „Supermergaitė“ (angl. „Supergirl“) ir net jeigu jis bus rodomas kitoje televizijoje, tikimasi, kad ją bus galima suporuoti su „Strėlės“ ir „Žaibo“ veikėjais.

Sudėjus visus įmanomus serialus, tikėtina, kad kitame televizijos sezone bus net šeši serialai, kuriami pagal „DC Comics“ veikėjus. „Gotamas“ (angl. „Gotham“), pasakojantis apie Betmeno vaikystę, jau buvo užsakytas antrajam sezonui, o serialas „Konstantinas“ (angl. „Constantine“) taip pat turi galimybę sugrįžti kitame sezone. Ir net jeigu „Marvel“ kartu su internetine platforma „Netflix“ šiuo metu įnirtingai siekia pasivyti pagrindinius savo konkurentus serialų srityje, „DC Comics“ televizijoje yra įsitaisę tikrai sėkmingai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles