„Juros periodo pasaulis“ – trečias pasaulyje

„Juros periodo pasaulis“ – trečias pasaulyje

Vakar Colino Trevorrow‘o režisuotas filmas „Juros periodo parkas“ (angl. „Jurassic World“) oficialiai įžengė į daugiausiai kino istorijoje užsidirbusių filmų trejetuką, aplenkęs ne tik kitą studijos „Universal“ projektą „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“), bet dar ir studijos „Marvel“ daugiausiai iki šiol užsidirbusį filmą „Keršytojus“ (angl. „The Avengers“).

Filmas su Chrisu Prattu pagrindiniame vaidmenyje dabar atsilieka tik nuo dviejų Jameso Camerono režisuotų juostų – „Titaniko“ (angl. „Titanic“) ir „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“). „Titanikas“ užsidirbo 2,185 mlrd. dolerių ir savo laikais tapo pirmuoju filmu, pasiekusiu milijardo uždarbį. „Įsikūnijimas“ savo sąskaitoje turi net 2,788 mlrd. dolerių.

„Juros periodo parkas“ dabar turi 1,522 mlrd. dolerių. Jis tapo antruoju šiais metais studijos „Universal“ milijardieriumi po „Greitų ir įsiutusių 7“. Žinoma, tai dar ne paskutinis šiais metais filmas, kuris „Universal“ atnešė milijardą. Greitai šią finansinę ribą gali pasiekt animacinis filmukas „Pakalikai“ (angl. „Minions“).

Ketvirtasis filmas apie priešistorinių gyvių parką jau greitai tėvynėje taip pat taps trečiu, nusileidęs „Titanikui“ ir „Įsikūnijimui“, bet taip pat aplenkęs „Keršytojus“. Juosta dabar tėvynėje turi užsidirbus 614 milijonų dolerių.

Įdomu ir tai, kad filmui liko dar viena premjera Japonijoje, kurioje juosta startuos jau rugpjūčio 5 dieną. Žinoma, dvejus J. Camerono režisuotų lyderių studijos „Universal“ filmui neįmanoma pasiekti, tačiau tikėtina, jog filmas galiausiai perkops 1,6 mlrd. dolerių ribą ir taip dar labiau atsitrauks nuo ketvirtoje vietoje likusio filmo.

Tokie pasiekimai negali nelikti nepastebėti, todėl jau greitu metu turėtume sulaukti žinios apie filmo pratęsimo premjeros datą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles