Pasirodė pirmasis „Ant bangos keteros“ perdirbinio anonsas

Galiausiai, po ilgo laukimo, internete pasirodė klasikinio veiksmo trilerio „Ant bangos keteros“ (angl. „Point Break“) perdirbinio pirmasis anonsas. Ir, galima teigti, žmonės internete jį priėmė labai šaltai. 1991-ųjų filmo gerbėjai liko labai nepatenkinti pirmaisiais anonse pateiktais vaizdais vien dėl istorijos pakeitimo.

Anonse rodoma istorija apie naujoką agentą Džonį Jutą, kuris, siekdamas ištirti aukšto lygio nusikaltimų bylą, infoltruojasi į Bodhio vedamą nusikaltėlių fanatikų gaują, kad viską sužinotų iš vidaus. Na, jei atsiribojant nuo originaliojo filmo, tai pirmieji kadrai nėra jau tokie ir blogi. Žiūrovai iškart įtraukiami į labai daug adrenalino turinčias veiksmo scenas ir per tas dvi minutes sugeba išlaikyti įtampą. Kaip bus viso filmo metu, nežinia.

Kita vertus, jei neatsiribotume nuo originalo, tai istorija labai keista. Originale banglentėmis bangas raižantys gaujos nariai plėšdavo bankus tik su prezidentų kaukėmis. Tuo tarpu šiame filme viskas yra kitaip – aukšto lygio nusikaltimai su absoliučiai neaiškiais motyvais. Ir ką jau kalbėti apie technologijas, kuriomis naudojasi nusikaltėliai. Dar vienas pokytis – originale visi buvo banglentininkai, o šiame filme – visokiausių ekstremalių sporto rūšių mėgėjai.

Naujausiame filme pagrindinius vaidmenis atliks Luke‘as Bracey‘is, Edgaras Ramirezas, Teresa Palmer ir Ray‘us Winstone‘as. Filme turėjo pasirodyti Gerardas Butleris, tačiau po ilgų derybų atsisakė vaidmens.

Kad ir kaip ten bebūtų, sulauksime vizualiai tikrai neblogo filmo, o jis turėtų pasirodyti šių metų pabaigoje, gruodžio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles