Bus filmuojama trečia „(Ne)Tikrų prancūziškų vestuvių“ dalis

Bus filmuojama trečia „(Ne)Tikrų prancūziškų vestuvių“ dalis

Kol kas prancūzų komedijos „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“ (pranc. „Qu‘est-ce qu‘on a fait au bon Dieu?“) antroji dalis dar nepasiekė Lietuvos kino teatrų ekranų, tačiau Prancūzijoje jau kalbama apie dar vieną tęsinį. Duodamas interviu amerikiečių leidiniui „Variety“ prodiuseris Romainas Rojtmanas leido suprasti, kad Vernelių šeima netrukus dar kartą sugrįš į ekranus.

Antroji komedijos dalis Prancūzijoje startavo sausio pabaigoje ir kol kas šiemet tai yra finansiškai sėkmingiausias projektas šioje šalyje. O anot R. Rojtmano, jau ruošiamasi ir dar vienam tęsiniui.

Atsižvelgiant į įspūdingus pirmųjų dviejų dalių skaičius (12,3 mln. žiūrovų pamatė pirmąjį, ir 6,6 mln. – antrąjį filmą), dar vieno tęsinio pasirodymas yra daugiau nei tikėtinas. Trečiąjį gausios Vernelių šeimos susibūrimą vėl organizuoja Philippe‘as de Chauveronas, režisavęs ir rašęs scenarijų pirmoms dviem šios komedijos dalims. Vėlgi, remiantis tuo, ką „Variety“ sakė R. Rojtmanas, naujoje dalyje bus dar daugiau tarptautinių elementų, greičiausiai Vernelių šeimos žentų dėka.

Galbūt kartu su Christiano Clavier ir Chantal Lauby personažais lankydami žentų šeimas leisimės į kelionę aplink pasaulį, apie kurią trumpai užsimenama antrosios dalies pradžioje?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles