Jackie‘is Chanas keršys už dukros mirtį

Jackie‘is Chanas keršys už dukros mirtį

Studija „STX Entertainment“ baigia susitarti su Jackie’iu Chanu dėl jo dalyvavimo veiksmo trileryje „Svetimšalis“ (angl. „The Foreigner“). Jo filmavimo darbų pradžia numatyta jau šių metų spalio mėnesį.

Juosta bus paremta Stepheno Leathero knyga „Kinas“ (angl. „Chinese“), kurią pirmą kartą išleido 1992 metais. Knygoje buvo papasakota istorija apie Londono kinų kvartalo restorano savininką. Po kraupios dukters mirties vyras išsiruošia į kelionę su vienu tikslu – surasti visus airių teroristinės grupuotes narius ir jiems už tai atkeršyti.

Filmui scenarijų parašė Davidas Marconis, kuris labiausiai žinomas iš „Kieto riešutėlio 4“ (angl. „Live Free or Die Hard“) ir „Valstybės priešas“ (angl. „Enemy of the State“) istorijų sukūrimo. Jo parašytą scenarijų į didžiuosius ekranus gali perkelti Nickas Cassavetesas, pastatęs „Užrašų knygelę“ (angl. „The Notebook“), „Džoną Q“ (angl. „John Q“), „Mano sesers globėją“ (angl. „My Sister‘s Keeper“) ir kt. filmus.

Jackie‘į Chaną paskutinį kartą didžiuosiuose kino ekranuose buvo galima pamatyti istoriniame veiksmo filme „Drakono kardas“ (angl. „Dragon Blade“), kuris, deja, neatkeliavo į Lietuvos kino teatrus. Šiais metais aktorius pasirodys Renny Harlino režisuotame komediniame veiksmo filme „Pėdsakais“ (angl. „Skiptrace“). Taip pat neseniai aktorius pasirašė sutartį dalyvauti trečioje „Šanchajaus vienuolio“ dalyje.

Kada pasirodys „Svetimšalis“ nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles