„Robinas Hudas: Pradžia“ jau turi režisierių

„Robinas Hudas: Pradžia“ jau turi režisierių

Holivude šiuo metu vyksta tikra velniava. Kitaip to ir nepavadinsi, kai visos didžiausios kino studijos sumąstė vienu metu kurti net keturias skirtingas Robino Hudo istorijas. Kaip praneša portalas „Deadline“, šioje ketveriukėje jau atsirado akivaizdus lyderis. Tai – studijos „Lionsgate“ kuriamas projektas „Robinas Hudas: Pradžia“ (angl. „Robin Hood: Origins“), kuris yra pirmasis iš keturių būsimų Robino Hudo istorijų, įgijusių režisierių. Juo tapo daugiau iš televizijos serialų žinomas Otto Bathurstas.

„Robino Hudo: Pradžios“ scenarijų parašė Joby‘is Haroldas. Jo senųjų laikų ekspertize galima nė nedvejoti, nes jis taip pat parašė scenarijų būsimam Guy‘aus Ritchie‘io projektui apie Karalių Arturą „Apvaliojo stalo riteriai“ (angl. „Knights of the Round Table“), kuris priklausys studija „Warner Bros.“ Šio filmo, „Robinas Hudas: Pradžia“, scenarijus sulyginamas su „Tamsos riteriu“ dėl tamsios ir niūrios istorijos.

Filme veiksmas suksis apie Robiną Hudą, grįžusį po kovų su kryžiuočiais. Po ilgų ir varginančių kovų grįžęs vyras pamato, kad jo mylėta ir puoselėta Šervudo giria yra užvaldyta korupcijos ir blogio. Robinas suburia įstatymų nesilaikančių vyrų grupę ir imasi patys tvarkyti visus reikalus.

Prieš penkerius metus Ridley Scottas bandė sukurti savo niūrų „Robiną Hudą“ (angl. „Robin Hood“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Russellas Crow. Bandė yra esminis žodis, nes filmas buvo gana prastas, nuobodus, o finansiškai – absoliučiai nesėkmingas. Galiausiai kažkas sumąstė, kad nuo to projekto praėjo pakankamai daug laiko ir nusprendė leisti studijoms griebti šią istoriją iš naujo. Ir, kaip jau matome, griebė visi, kas netingėjo. Savaime suprantama, laimės tas, kas sukurs pirmas. Gali būti, kad kažkuriai iš studijų filmas taps ir potencialia franšize.

Filmą prodiusuos Leonardo DiCaprio su savo prodiuserine kompanija „Appian Way“.

„Lionsgate“ tikisi filmą pradėti filmuoti kaip įmanoma greičiau, maždaug kitų metų pradžioje. Ir tam yra rimta priežastis. Robino Hudo filmus kuria dar ir „Disney“, „Sony“ ir „Warner Bros.“ studijos, kurios pinigų negaili, na, o „Lionsgate“ kuriama „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) franšizė baigiasi jau šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles