„Dinozaurų valdytojai“ keliasi į didžiuosius kino ekranus

„Dinozaurų valdytojai“ keliasi į didžiuosius kino ekranus

Kino studija „Solipsist Films“ ir žaislų kompanija „Mattel“ apjungia jėgas, kad į kino ekranus perkeltų praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio animacinį serialą apie robotikuotus dinozaurus „Dinozaurų valdytojai“ (angl. „Dino-Riders“). Na, šįkart bent jau istorija ne apie Transformerius, tad galima būti ramiems.

Tuo laikmečiu ypatingai populiari franšizę sukūrė Gerry‘is ir Carla Conway‘ai. Kūrybiškumo talentu jie tikrai nesiskundžia, nes būtent tas pats Gerry‘is Conway‘us buvo vienas iš „Baudėjo“ (angl. „The Punisher“) komiksų kūrėjų „Marvel“ komiksams. Kaip ir dauguma to meto animacinių filmų, „Dinozaurų valdytojai“ buvo sukurti tam, kad vaikai pirktų populiarius žaislus. Tiksliau, kad tėvai vaikams pirktų žaislus. Teisės į žaislų priklausė įmonei „Tyco“, kurią dabar valdo „Mattel“.

Animacinio serialo ir, greičiausiai, būsimo filmo istorija pasakos apie futuristinį karą, kuriame ateities žmonių rasė Valorianai stengsis išgelbėti galaktiką nuo Kruloso ir jo negrynaukraujų Rulonų armijos. Bandydamas pabėgti nuo Rulonų antplūdžio, Valorianų vadas Kvestaras įjungia mašiną, kuri visus juos nukelia į priešistorinius laikus. Ten nukakę Valorianai ima naudoti savo telepatines galias, kad įtikintų dinozaurus padėti jiems kovoje. Tuo tarpu Rulonai pasinaudoja įvairią techniką, kad pavergtų dinozaurus ir galėtų juos valdyti.

Baisiai paini istorija, bet, kita vertus, tai gali būti savotiška konkurencija vienai gerai žinomai franšizei. Nors animacinis „Dinozaurų valdytojų“ serialas truko vos 14 serialų, jis tapo labai populiarus, o pati idėja ir egzistavimas tiesiog akivaizdžiai sudarė konkurenciją „Transformeriams“ (angl. „Transformers“), kurie priklauso žaislų kompanijai „Hasbro“. Panašumai yra dar ir tame, kad Transformeriuose Optimą Praimą įgarsinęs Peteris Cullenas buvo prisijungęs ir prie „Dinozaurų valdytojų“, įgarsinęs vieną esminių to serialo veikėjų.

Filmo prodiuseriais tapo Alissa Phillips ir Stephenas L‘Heureuxas, kurie, kaip praneša „Comicbook.com“, šiuo metu ieško filmo scenaristo. Kada pasirodys filmas dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles