„Pašėlusio Makso“ tęsinyje Charlize Theron nevaidins Furiozos

„Pašėlusio Makso“ tęsinyje Charlize Theron nevaidins Furiozos

Nesibaigia spekuliacijos šių metų kino teatrų hito „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) tęsinio tema. Jei anksčiau buvo kalbama, kad „Pašėlusio Makso“ tęsinys bus skirtas Furiozai, o paties pašėlusio Makso jame gal net nebus, dabar pasirodė informacija, kad Oskaro laureatės Charlize‘s Theron sukurtas Imperatorės Furiozos personažas, ryškiai spindėjęs veiksmo filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, planuojamame tęsinyje gali ir nepasirodyti.

Režisierius George‘as Milleris atskleidė, kad jo planuojamuose dviejuose tęsiniuose šios herojės pasirodymas greičiausiai bus labai trumpas.

Paklaustas apie potencialų C. Theron sugrįžimą G. Milleris atsakė: „Nesu tuo tikras, toks mano atsakymas. „Pašėlusio Makso“ tęsiniuose jos nėra, tačiau viename pasakojime įvyskta Makso ir Furiozos susidūrimas. Daugiau tikrai nieko negaliu pasakyti, kadangi projektas tebevystomas.“

Australų režisierius taip pat atskleidė, kad gali keistis ir anksčiau jau skelbtas naujojo filmo pavadinimas: „Pašėlęs Maksas: dykvietė“ (angl „Mad Max: Wasteland“). „Tiesiog taip išėjo, tai buvo tik darbinis pavadinimas“, paaiškino režisierius.

„Kartu su Nico Lathouris‘u sukūrėme visų personažų priešistores, kas galiausiai tapo scenarijais – taigi, tikrai bus dar du filmai. Ir man smagu, kad jau dabar dėl jų kyla tiek diskusijų“, kalbėjo režisierius.

Veiksmo filmas „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ šiemet visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 373 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles