Žurnalas „Esquire“ išrinko seksualiausią 2015 metų moterį

Žurnalas „Esquire“ išrinko seksualiausią 2015 metų moterį

Kaip ir kiekvienais metais, žurnalas „Esquire“ apsiėmė nelengvą užduotį. Jiems iš daugelio pasaulio garsių moterų reikėjo išrinkti vieną – geidžiamiausią ir seksualiausią. Šiais metais šį titulą nuskynė Sarą Konor „Terminatoriuje: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) arba Kalisę „Sostų karuose“ (angl. „Game of Thrones“) suvaidinusi Emilia Clarke.

Duodama interviu žurnalui E. Clarke atskleidė, kad jau buvo beveik beatsisakanti aktorystės, prieš pat gaudama vaidmenį populiariuosiuose „Sostų karuose“. „O tada man paskambino mano agentas ir pasakė – „Ar nori pamėginti „Sostų karus“?“. Tuo metu buvo nufilmuota pilotinė serialo serija ir ji niekam nepatiko, tad kūrėjai norėjo perfilmuoti pakeitę aktorius. Jis serialo kūrėjams pasakė – „Žinau, kad ieškot aukštos, lieknos ir blondinės aktorės. Maniškė yra žema, apvalainė ir brunetė. Bet noriu, kad pakviestumėt ją“. Gavau suvaidinti dvi scenas, kurios man nieko nesakė, o laiko perskaityti visas Martino knygas turėjau labai mažai. Tai padariau tai, ką daro kiekviena gera aktorė – išnaršiau visą Vikipediją apie tas knygas iki paskutinės raidės“, – prisiminimais dalijosi aktorė.

Paklausta, ar žino, ko serialo kūrėjai tuo metu norėjo, E. Clarke teigė, jog dabar jau numano, koks buvo planas. „Jiems reikėjo tokio žmogaus, kuris per vieną sezoną augtų akyse. Tokio, kuris galėtų parodyti galią, bet tuo pačiu būtų ir labai pažeidžiamas“, – sakė seksualiausia moterimi pripažinta aktorė.

Artimiausiu metu aktorę ir vėl galėsime išvysti kitais metais pasirodysiančiame „Sostų karų“ naujajame sezone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles