„John Wick 2“ pasipildė naujais ir senais veidais

„John Wick 2“ pasipildė naujais ir senais veidais

Vienas geriausiai vertinamų 2014 metų veiksmo filmų „John Wick“ (angliškas pavadinimas toks pats), galiausiai baigia formuoti savo tęsinio veidą. O jei tiksliau, po truputį baigia suburti antrosios dalies aktorių komandą. Prie jau iškart į tęsinį grįžtančio Keanu Reeveso prisijungs matyti ir nauji vaidmenų atlikėjai.

Filmas apie į darbą grįžusį samdomą žudiką visai neseniai pradėjo filmavimo darbus Niujorke. Prie projekto prisijungė visiškai šviežia aktorė Ruby Rose, matyta seriale „Oranžinė – nauja juoda“ (angl. „Orange is the New Black“). Tęsinyje taip pat pasirodys Riccardo Scamarcio ir Peteris Stormare‘as, kurie Naujųjų metų laikotarpiui filmavimo darbus perkels į Romą.

Iš seniau matytų aktorių į tęsinį sugrįš ir Ianas McShane‘as, kuris filme anksčiau vaidino „samdomų žudikų“ viešbučio… Galima sakyti, valdytoją. Jis prisijungs prie jau paskelbtų Johno Leguizamo, Bridget Monahan, Tomo Sadowskio ir Lance‘o Reddicko.

Galima drąsiai teigti, kad „John Wick“ buvo tas filmas, kuris atgaivino jau labai nuskurdusią Keanu Reeveso karjerą. Po šio filmo aktorius ir vėl ėmė gauti vaidmenų pasiūlymus, o pats filmas su ganėtinai kukliu 20 milijonų biudžetu (kaip geram veiksmo filmui biudžetas tikrai nedidelis), sugebėjo uždirbti per 130 milijonų dolerių. Taigi tęsinio ilgai laukti nereikės.

„John Wick 2“ kinus pasieks 2016 metų antroje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles