VIII-ajame „Žvaigždžių karų“ epizode paaiškės Rei kilmė

VIII-ajame „Žvaigždžių karų“ epizode paaiškės Rei kilmė

Neseniai duotame interviu britų aktorei Daisy Ridley, kol kas naujausiame kosminės epopėjos „Žvaigždžių karai“ septintajame epizode „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“, 2015 m.) suvaidinusiai Rei personažą, kuris ją išgarsino visame pasaulyje, kaip visada be kitų klausimų, teko atsakinėti ir į tuos, kurie yra susiję būtent su „Žvaigždžių karais“. Be kitų paslaptingų užuominų, rodytų VII-ajame epizode, ko gero, daugiausiai susidomėjimo kelia klausimas, kas yra Rei tėvai.

Kalbėdama šia tema jauna aktorė atsakė paprastai: „Pamatysime kitais metais… Būkite kantrūs ir sulauksite atsakymo į šį klausimą“. Žinoma, D. Ridley nei patvirtino kurią nors iš „Žvaigždžių karų“ gerbėjų sukurtų teorijų, nei atskleidė, kas yra jos vaidinamos veikėjos tėvai, tačiau atsakymo formuluotė leidžia manyti, kad visa tai paaiškės jau VIII-ajame „Žvaigždžių karų“ epizode, kurį režisuos amerikietis Rianas Johnsonas.

Be kitų klausimų, taip pat buvo pasidomėta apie Rei ir Džyn Erso, kurią šiemet pasirodysiančiame šalutiniame „Žvaigždžių karų“ projekte „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“) vaidina britų aktorė Felicity Jones giminystės ryšio galimybę. D. Ridley šiuo klausimu buvo skeptiška: „Istoriškai tai nėra įmanoma, kadangi tai vyko Darto Veiderio laikotarpiu… Ji būtų mano prosenelė, ne, močiutė. Kita vertus, viskas įmanoma, ypač tolimoje galaktikoje“.

Nors rūpimi klausimai taip ir lieka neatsakyti, ištikimiems kosminės odisėjos gerbėjams belieka palaukti iki 2017 m. gruodžio 15 d., kuomet pasirodys naujas epizodas, kuriame ir paaiškės dauguma atsakymų. O belaukiant šio filmo, galima tik pasvarstyti, kad Rei gali būti Luko Skaivokerio dukra arba Obio Van Kenobio anūkė.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. o tai kaip / 2016 lapkričio 12

    o taip. tai ir yra pagrindinė SW dilema. kas kieno giminaitis. tik dėl to visi ir laukia naujų serijų 😀
    šelmis – 1. – tobulai išversta. pirma reikšmė iš google translator. Dario , tavo darbas?