Blake Lively veda derybas dėl vaidmens trileryje apie ryklius

Blake Lively veda derybas dėl vaidmens trileryje apie ryklius

Aktorė Blake Lively veda derybas dėl vaidmens trileryje „Gelmėje“ („In the Deep“), kurį režisuos Jaume‘as Collet-Serra, žinomas iš tokių darbų kaip „Vaško namai“ (angl. „House of Wax“, 2005 m.), „Našlaitė“ (angl. „Orphan“, 2009 m.) bei naujausio – „Bėgantis visą naktį“ („Run All Night“).

Naujasis filmas, kurio scenarijų rašė Anthony Jaswinski, pasakos apie jauną moterį (kurią turėtų vaidinti B. Lively), kuri, išgyvenanti savo motinos netektį, nardo atokioje teritorijoje, kol nuplaukia už plūduro. Reikalai pablogėja tada, kai tarp jos ir kranto, į kurį ji ketina grįžti, pasirodo didžiulis baltasis ryklys.

Derybos gali pasunkėti, kadangi B. Lively taip pat vaidins naujame Woody Alleno filme, taigi kol kas neaišku, ar ji sugebės suderinti abiejų juostų filmavimų tvarkaraščius.

„Gelmėje“ yra labai patrauklus projektas, be to, tai projektas, kur ji būtų praktiškai visuose kadruose, o jos – žmogiškos būtybės – kova prieš gamtą bus pristatyta plačiai tarptautinei auditorijai.
Jei derybos bus sėkmingos, „Gelmėje“ taps dar vienu B. Lively filmu, po jos sugrįžimo iš motinystės atostogų. Savo grįžimą ji koncentruoja į kokybę ir darbą su ryškiais talentais.

Šiais metais B. Lively su Harrisonu Fordu ir Michaeliu Huismanu vaidino romantinėje dramoje „Adelainos amžius“ (angl. „Age of Adeline“), o šiuo metu filmuojasi Marco Forsterio dramoje „Tave vieną tematau“ („All I See Is You“), kurioje taip pat vaidina Jasonas Clarke‘as. Woody‘io Alleno filme ekrano laiką jai teks dalytis su Jesse‘iu Eisenbergu ir Parker Posey.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles