Tomas Hiddlestonas daugiau nebevaidins Lokio

Tomas Hiddlestonas daugiau nebevaidins Lokio

Britų aktorius Tomas Hiddlestonas atsisveikina su savo žymiuoju „Marvel“ komiksų visatos veikėju Lokiu, kurį jis vaidino tris kartus filmuose „Toras“ (angl. „Thor“), „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ir „Toras 2: tamsos pasaulis“ (angl. „Thor 2: The Dark World“). Trečioji „Toro“ dalis, kuri vaidinsis „Toras 3: Ragnarokas“ (angl. „Thor 3: Ragnarok“), taps paskutiniu filmu, kuriame aktorius įkūnys Lokio personažą. Apie tai Tomas Hiddlestonas pranešė duodamas interviu leidiniui „The Daily Beast“.

„Filmas „Toras 3“ bus man labai maloniu darbu, nes savo vaidmens aš neatlikau beveik keturis metus. Man labai patinka filmuotis su Chrisu Hemsworthu, tačiau tai bus mano paskutinis Lokio vaidmens seansas“ – pasakė aktorius.

Aktorius taip pat nežino, ar jis bus pakviestas į finalinę „Keršytojų“ dalį. „Aš nežinau, tikrai nežinau ir neturiu jokio supratimo apie ką bus filmas. Kūrėjai dar patys nesugalvojo iki galo kaip atrodys „Keršytojų“ finalas ir šiuo metu viskas tik sprendžiama.“ – pridūrė T. Hiddlestonas.

Filmo „Toras: Ragnarokas“ premjera numatyta 2017 m. lapkričio mėnesį, todėl juostos filmavimas prasidės jau šių metų vasarą. Pasak vidinių šaltinių, filme pasirodys ne tik Lokis, bet dar ir Halkas. Filmavimas vyks Australijoje, nes kino studija „Marvel“ gavo mokesčių lengvatas, kuriuos leis sumažinti būsimo filmo išlaidas.

Tikėtina, jog Tomas Hiddlestonas negrįš į šį vaidmenį dar ir dėl to, jog jis yra įvardijamas kaip realus pretendentas tapti naujuoju Džeimsu Bondu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Ouch / 2016 balandžio 1

    Ooo. Šiek tiek gaila, kad tai bus paskutinis kartas būnant Lokiu…