„Savižudžių būrys“ perfilmuojamas dėl humoro trūkumo

Filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) biudžetas išaugs dėl itin brangiai kainuojančių papildomų perfilmavimų, kuriuos įsakė pravesti kino studija „Warner Bros.“. Kaip praneša leidinys „ComicBook“, studijos vadovai nori paversti filmą lengvu ir humoro nestokojančiu darbu.

Akivaizdu, jog studija ir jos vadovai tą daro dėl to, jog visai neseniai kino ekranuose pasirodęs „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“) susižėrė daug kritikos dėl labai niūrios ir tamsiai atrodančios atmosferos. Daugelis kino profesionalų savo apžvalgose minėjo, jog filme nėra visiškai jokio humoro, o pats jis pernelyg rimtas ir tamsus.

„Visi juokeliai, kurie buvo pirmutinėje filmo versijoje, buvo parodyti filmo anonsuose. Studijos „Warner bros.“ vadovybė įsakė į finalinį filmo variantą įdėti kuo daugiau tokių juokelių.“ – pranešė vienas anoniminis ir artimas studijai šaltinis.

Taip pat anoniminis šaltinis pranešė, jog studija atsižvelgs į žiūrovų ir kritikų nuomonę, ir jų tolimesni projektai bus kuriami pagal žmonių pageidavimus. Pirmasis iš jų – „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“).

Filme „Savižudžių būrys“ vaidmenis atliko Margot Robbie, Jaredas Leto, Willas Smithas, Jay‘us Cortney‘is, Joelis Kinnamanas, Viola Davis, Cara Delevingne ir kt.

Filmo premjera numatyta šių metų rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. AntMan / 2016 balandžio 1

  Niekas nedraudžia daryti dvi versijas.Suprantu,kad Marvel parodė kaip gerai uždirba su humoro ir dramos viename filmus, tačiau DC man yra vienintelis kontrastas paįvaitinti kino peržiūras.Viskas remiasi tik į pinigus ir uždarbius,todėl daroma viskas ne dėl pačios idęjos ,kažko naujo,bet ,kad itikti visam pasauliui:) Zack Snider stilius yra toks ir jis turi specifinių gerbėjų sąrašą,kuriems manau padarys be humoro tamsesnę Directors Cut versija:)

  Manau komiksai vėl uždirbs iš filmų be humoro ir tamsumu,kaip tai eksperimentuoja kompanija Marvel,kuro sukūrė 2 sezonus Daredevil,kuris man tapo geriausias ir realistiškiausias superherojus:) Tai irodymas,kad galima sukurti nedidelio biudžeto su unikaliu scenarijumi ir pateikimo atmosfera:)

 2. Tomas / 2016 balandžio 1

  Tai dar karta įrodo, kad prasti popieriai yra pas WB su komiksu ekranizacijom. Kad nera apsisprende iki galo koki kelia rinktis. Dabar dar betruko, kad pradetu kopijuot Marvel komiksu filmus. Dar taip tikejaus, kad Suicide Squad bus tas filmas, kuris isgelbes siais metais visa bloga DC situacija. Aisku, laikas parodys.

 3. Ouch / 2016 balandžio 1

  Skamba nekaip… Butu įdomu pamatyti abi versijas jeigu tai bus įmanoma.