Naujasis „Juodosios Panteros“ anonsas: tegyvuoja naujas karalius

Metas revoliucijai. Atėjo naujasis Marvel karalius: T’Challa, geriau žinomas kaip Juodoji Pantera. Filmas apie jį „Juodoji Pantera“(angl. „Black Panther“) pasirodys jau už keturių mėnesių, o šiandien pasirodė naujasis anonsas.

Marvel visatoje vykstantis siužetas pasakoja apie T’Challa, kuris po savo tėvo, Wakandos karaliaus, mirties grįžta į šią technologiškai pažengusią Afrikos šalį perimti sostą ir tapti naujuoju karaliumi. Bet atsiradus galingam priešui iš naujojo karaliaus praeities, Juodajai Panterai metas kovoti dėl savo šalies ir viso pasaulio likimo. Susidūręs su pavojumi ir išdavyste, T’Challa turi surinkti savo bendražygius ir išnaudoti visą savo, kaip Juodosios Panteros, galią.

„Juodoji Pantera“ bus sekantis Marvel filmas po trečiosios „Toro“ dalies, ir paskutinis prieš trečiąją „Keršytojų“ dalį, pasirodysiančią šią vasarą. Tai vienas iš keturių naujų Marvel filmų, kurie atveria naujus kelius šioje visatoje. Marvel vadovas Kevin Feige pasisakė apie šiuos filmus.

Visi ateinantys Marvel filmai bus kitokie negu visi prieš tai buvę, jie bus unikalūs. Kalbu apie „Toras: Ragnarokas“, „Juodoji Pantera“, „Keršytojai 3“, ir „Skruzdėliukas 2“. Visi jie turės savo braižą, ir aš negaliu sulaukti, kol žmonės pagaliau juos pamatys. Laimei, „Torą“ išvysti bus galima jau labai greitai.

Režisierius Ryan Coogler, jau pasižymėjęs savo režisuotu filmu „Krydas“(angl.„Creed“), buvo pirmasis Marvel pasirinkimas atsisėsti į režisieriaus kėdę. Jis pats tuo labai džiaugiasi, ir sako, kad kompanija leidžia jam absoliučią kūrybinę laisvę.

Jeigu atvirai, tai aš kiekvieną dieną vis labiau nustembu, kokia drąsi kompanija yra Marvel, leisdama man kurti šį filmą. Aš negaliu sulaukti, kol galėsiu juo pasidalinti su visais. Tikrai! Absoliuti kūrybinė laisvė! Ir kas man dar patinka, tai kad mes nuolat komunikuojame, visada jaučiu, kad darome tai kartu. Jaučiu, kad abudu norime padaryti geriausią filmą, kokį tik galime. Tai buvo nereali patirtis.

Visą šį kūrybingumą ir aistrą tikrai galime pajusti naujajame anonse, kurį galite pasižiūrėti apačioje. „Juodojoje Panteroje“ matysime Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, with Angela Bassett, Forest Whitaker, ir Andy Serkis.

Filmą režisavo Ryan Coogler, o jį pamatyti galėsime nuo 2018-ųjų vasario 16-os. Tegyvuoja karalius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles