Paskelbtas paskutinio Daniel Day-Lewiso filmo pavadinimas

Paskelbtas paskutinio Daniel Day-Lewiso filmo pavadinimas

Vienas geriausių šios kartos aktorių paskelbė apie karjeros pabaigą, bet prieš tai jis dar suvaidins viename paskutiniame filme. Daniel Day-Lewis, trijų Oskarų už geriausią aktorių laureatas, sako, kad šis filmas bus jo paskutinis, tad tai turėtų būti ypatingas pasirodymas. Dabar paaiškėjo ir filmo pasirodymo data bei aprašymas, beje, jį režisuos Paul Thomas Anderson. Ši pora kartu dirbo prie „Bus kraujo“(angl. „There Will Be Blood“), kuris dažnai vadinamas vienu geriausiu praėjusio dešimtmečio filmu, uždirbusiu Lewisui jo antrąjį Oskarą. Todėl jei šiems vyrukams pavyks sukurti kažką, kas prisilygins šiam šedevrui, pamatysime kai ką stulbinančio. Štai oficialus filmo „Phantom Thread“ aprašymas:

Tęsdami savo bendradarbiavimą nuo 2007-ųjų „Bus kraujo“, Daniel Day-Lewis ir Paul Thomas Anderson vėl sujungs jėgas naujame filme „Phantom Thread“. Nauja istorija pasakoja apie šeštojo dešimtmečio Londono mados pasaulį, ir jame gyvenantį nepalaužiamą dizainerį, verčiamą žaisti pagal aukštuomenės nustatytas taisykles.

Galbūt tai neskamba kaip visų laikų įdomiausia istorija, bet pripažinkime, filmas apie naftą iš pradžių irgi neskambėjo įdomiai. Jeigu kas nors ir gali tai padaryti įdomia istorija, tai Paul Thomas Anderson ir Daniel Day-Lewis.

O jeigu Lewisas dar ir už šį filmą laimėtų Oskarą už geriausią aktorių, jis šį apdovanojimą būtų laimėjęs už tris iš keturių paskutinių savo filmų. 2009 metais pasirodęs „Devyni“(angl. „Nine“) buvo retas aktoriaus prašovimas, kurį jis atitaisė vaidindamas Styveno Spielbergo „Linkolne“(angl. „Lincoln“), ir gavo savo trečiąjį Oskarą. Jo naujausias filmas „Phantom Thread“ kino ekranuose pasirodys per šias Kalėdas, gruodžio 25 dieną. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir anonsas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles