Atskleisti „Keršytojų“ honorarai

Atskleisti „Keršytojų“ honorarai

Paaiškėjo pagrindinių filmo „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. Avengers: Age of Ultron) vaidmenų atlikėjų algos. Apie tai praneša leidinys „Cinemablend“, kuris kiekvienais metais pristato žinomiausių vasaros blokbasterių aktorių uždarbius.

Kaip ir buvo galima tikėtis, daugiausiai iš visų Keršytojų šutvės užsidirbo Robertas Downey‘is Jaunesnysis, kuriam atiteko 40 milijonų dolerių. Žinoma, pagal sutartį aktorius papildomai dar turėtų gauti apie 50 milijonų dolerių, kurie atriedės iš gautų procentų nuo bendrų filmo pajamų.

Antroje vietoje šiek tiek netikėtai atsidūrė Scarlett Johansson, suvaidinusi filme Juodąją Našlę. Jai atiteko net 20 milijonų dolerių. Lyderių trejetuką uždaro Kapitoną Ameriką suvaidinęs Chrisas Evansas, kuriam pavyko praturtėti 6,9 milijonais dolerių.

Toliau su 6,1 milijonais dolerių eina Jeremy‘is Renneris, atlikęs Sakalo Akies vaidmenį. Netoli jo atsidūrė jau ketvirtą kartą Toro amplua apsiėmęs Chrisas Hemsworthas, kuriam pavyko gauti 5,4 milijonus dolerių. Mažiausiai iš visų užsidirbo Halką vaidinęs Markas Ruffalo – 2,8 milijonus dolerių.

Filmas „Keršytojai: Altrono amžius“ šiais metais visame pasaulyje užsidirbo daugiau nei 1,4 mlrd. dolerių, tačiau nesugebėjo aplenkti savo pirmtako, pasirodžiusio 2012 metais ir finišavusio su 1,520 mlrd. dolerių. Tas ir privertė studiją „Disney“ pripažinti, jog jų projektas nebuvo sėkmingas, nes jie iš jo tikėjosi žymiai geresnių rezultatų.

Trečioji „Keršytojų“ dalis kino ekranus pasieks jau 2018 metais. Ji bus padalyta į du filmus. Artimiausiu metu žinomus superherojus bus galima pamatyti trečiojoje „Kapitono Amerikos“ (angl. Captain America: Ciwil War) dalyje, kuri pasirodys jau 2016 m. gegužę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles