Willas Smithas suvaidins trileryje „Premija“

Willas Smithas suvaidins trileryje „Premija“

Holivude kartas nuo karto atsiranda scenarijai, dėl kurių užverda nuožmios kino studijų kovos. Viena tokių kovų vyko praėjusį savaitgalį, kai didžiausios Holivudo studijos pešėsi dėl naujausio scenaristo Sascha Penno darbo pavadinimu „Premija“ (angl. „Bounty“). Scenarijų nusipirko viena didžiausių Holivudo studijų „Paramount“.

Kaip pranešama, studijos vadovai tiki, jog pagal šį scenarijų sukurtas filmas gali atnešti itin didelį pelną. Tikėdamas projekto sėkme prie jo jau prisijungė ir vienas garsiausių Holivudo aktorių Willas Smithas, įkūnysiantis pagrindinį filmo veikėją. „Premija“ pasakos istoriją apie Bostone gyvenantį vyrą, kuris yra neteisingai apkaltinamas vieno vyro žmogžudyste. Siekdamas įrodyti savo nekaltumą, jis pabėga iš kalėjimo ir teisingumo ieško pats. Tai padaryti yra itin sunku, kadangi nužudytojo vyro našlė žmogui, kuris sugaus Smitho herojų, pažada sumokėti 10 milijonų dolerių, nesvarbu, ar pabėgėlis bus sučiuptas gyvas, ar miręs.

Daugiau informacijos apie projektą nėra pateikiama. Nei galima filmo pasirodymo data, nei kiti aktoriai taip pat nėra žinomi. Prodiusavimo kompanijos „Overbrook Entertainment“ ir „Madhouse Entertainment“ prodiusuos filmą.

Reikia pastebėti, kad pastaruoju metu W. Smithas vėl tampa vienu geidžiamiausių Holivudo aktorių. Jis taps vienu iš „DC Comics“ visatos herojų tuomet, kai kitais metais pasirodys filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kur jis įkūnys nuožmųjį Dedšotą. Šiais metais per Kalėdas taip pat pasirodys naujas W. Smitho filmas apie amerikietiškąjį futbolą pavadinimu „Galvos sutrenkimas“ (angl. „Concussion“).

Tuo tarpu greičiausiai W. Smithą Lietuvos ir viso pasaulio žiūrovai galės išvysti jau kitą savaitę, kuomet pasirodys naujausias jo filmas „Susikaupk“ (angl. „Focus“), kuriame jis vaidina su kita būsimąja „Savižudžių būrio“ aktore Margot Robbie.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles