„Savižudžių būriui“ surado antagonistą

„Savižudžių būriui“ surado antagonistą

Vakar buvo papildytas būsimo režisieriaus D. Ayero filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) aktorių kolektyvas. Prie filmo prisijungė daugeliui žmonių žinomas aktorius iš serialo „Dingę“ (angl. „Lost“) Adewale Akinnuoye-Agbaje, kuriam teks įkūnyti pagrindinį juostos antagonistą. Juostoje taip pat epizodinį vaidmenį suvaidins Scottas Eastwoodas.

Adewale Akinnuoye-Agbaje jau buvo suvaidinęs kitoje komikso ekranizacijoje 2013 metais. Aktorius pasirodė studijos „Marvel“ sukurtame filme „Toras: Tamsos pasaulis“ (angl. „Thor: The Dark World“), kur įkūnijo iš karto du personažus. „Savižudžių būryje“ jis suvaidins vieną žinomiausių Gotemo miesto blogiukų – Žudiką-Kroką.

Veilonas Džonsonas – (būtent toks yra tikrasis Žudiko-Kroko vardas) nuo vaikystės sirgo sunkia odos liga, kuri palaipsniui herojų padengė keista, panašia į krokodilo odą, danga. Galiausiai jis pavirto padaru panašiu į krokodilą. Jis nejaučia skausmo, mėgsta smurtą ir paveiktas specialaus mutageno, tampa nenugalimas. Paskutinį kartą šį veikėją pamatyti visu gražumu buvo galima kompiuteriniame žaidime „Betmenas: Arkamo beprotnamis“ (angl. „Batman: Arkham Asylium“).

Scottas Eastwoodas gavo mažą, tačiau ateityje labai svarbią rolę. Jis turėtų suvaidinti karo didvyrį Styvą Trevorą, kuris pagal komiksus (bent jau pagal klasikinius „DC“ komiksų kanonus) turėjo ilgą ir galiausiai skausmingą romaną su Nuostabiąja moterimi.

Adewale Akinnuoye-Agbaje ir vėl susitiks su savo kolega Willu Smithu, su kuriuo jis nusifilmavo sportinėje dramoje „Sutrenkimas“ (angl. „Concussion“). Taip pat būsimoje komikso ekranizacijoje suvaidins Margot Robbie, Jai‘us Courney‘is, Jaredas Leto, Cara Delevingne, Viola Davis ir Joelis Kinnamanas pakeitęs Tomą Hardy.

Taip pat sklinda gandai, jog naujajame režisieriaus Davido Ayero filme gali pasirodyti Jessie‘is Eisenbergas, kurį išvysime pagrindinio antagonisto, Lekso Lutoro, vaidmenyje, filme „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batmans vs. Superman: Dawn of Justice“).

„Savižudžių būrio“ filmavimas prasidės jau balandžio mėnesį, o juostos premjera numatyta 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles