„Pašėlęs Maksas“ turės dar tris tęsinius

„Pašėlęs Maksas“ turės dar tris tęsinius

Režisieriaus George‘o Millerio filmo „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) premjera įvyks prestižiniame Kanų festivalyje, o jo pagrindinio vaidmens atlikėjas Tomas Hardy jau dabar prašneko apie dar tris potencialius juostos tęsinius.

Duodamas interviu žurnalui „Esquire“ aktorius atskleidė, jog jis pasirašė sutartį dar trims filmams apie „Pašėlusio Makso“ nuotykius, bet tik su sąlyga, kad naujasis filmas studijai atneš solidų pelną ir bus palankiai įvertintas kino kritikų.

Aktorius mano, jog „filmas gavos tiesiog ach**nas,“ bet jo filmavimas buvo išties sudėtingas Ir varginantis. T. Hardy teigė: “Mes tiesiogine to žodžio prasme buvome pragare, labai toli nuo studijos sistemos, todėl „Warneriai” net nenutuokė, kas dėjosi filmavimo aikštelėje. O ten buvo tikras košmaras. Pusę mašinų užbarstė smėlis, todėl mums teko jas visas valyti po penkis kartus į dieną. Filmavimas vyko kažkur daugiakilometrinėje dykumoje, o ten žmonės su odiniais rūbais ir grimu. Iš šono tai atrodė kaip pašėlęs BDSM vakarėlis arba kokių nors “Pragaro angelų” baikerių suvažiavimas. Gal dar kaip “Cirque de Soleil” su grupės Slipknot mišiniu,“ – šmaikštavo filmo „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Filmo režisierius G. Milleris patvirtino aktoriaus žodžius: „Kad papasakotume šią istoriją, mes sugalvojome dar dvi. Vienai mes parašėme scenarijų, o kitą pavertėme knyga. Labai brutalia knyga.“ Tai jis papasakojo dar praeitų metų vasarą, bet tada dar nebuvo patvirtintas T. Hardy sugrįžimas į galimą filmų seriją.

Anksčiau norėta kurti iš karto dvi „Pašėlusio Makso“ dalis, tačiau dėl finansinių problemų ir kitų nepalankių filmavimui sąlygų, šios idėjos ne kartą buvo atsisakyta. Tačiau dabar, kai filmo reklaminė kampanija neša stulbinančius rezultatus, pati studija irgi yra susidomėjusi keliais tęsiniais. Visgi tai suprantama, nes dabar, kai pasibaigė „Hobito“ trilogija, studijos „Warner Bros.“ vadovai ieško naujos pelningos franšizės.

Filmo reklaminė kampanija tai tik patvirtina. Pranešama, kad kai kuriuose Didžiosios Britanijos kino teatruose prieš filmo „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) seansus žiūrovams bus parodytos šešių minučių trukmės ištraukos iš naujojo „Pašėlusio Makso“ filmo. Dėka savo įspūdingų anonsų ir dar įspūdingesnio marketingo, George‘o Millerio juosta tapo vienu labiausiai laukiamų 2015-ųjų metų kino projektų. Dabar liko tik pateisinti studijos „Warner Bros.“ lūkesčius ir nepatirti komercinio fiasko.

„Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ Lietuvos kino teatrus pasieks gegužės 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles