Aktorė Vanessa Kirby vaidins dramoje „Pieces of a Woman“

Aktorė Vanessa Kirby vaidins dramoje „Pieces of a Woman“

Filmo „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs & Shaw“) aktorė Vanessa Kirby derasi su kino įmone „Bron Studios“, dėl vaidmens jų naujame filme, dramoje „Pieces of a Woman“, pranešama kino naujienų portale „Variety“.

Šio projekto įgyvendinimui režisieriaus kėdę užims vengrų kino ir teatro režisierius Kornélis Mundruczó, o scenarijų rašo vengrų aktorė Kata Wéber. Deja, žiniasklaidai nepavyko susisiekti su pačia aktorė V. Kirby, kad apie projektą būtų papasakota daugiau. Dauguma istorijos detalių vis dar akylai saugomos kūrėjų, tačiau yra žinoma, kad istorija sukasi apie V. Kirby įkūnijamą veikėją, kuri savo gyvenime susiduria su tragedija, kurią bando išgyventi. Kino kompanija „Bron Studios“ užsiims šio filmo prodiusavimu, kartu su prodiuseriu Kevinu Turenu. Kol kas nėra paskelbta, kokia kino kompanija užsiims šio filmo platinimu.

Aktorė V. Kirby, kurios šlovės dienos pradėjo po puikaus pasirodymo princesės Margaret vaidmenyje, seriale „Karūna“ (angl. „The Crown“), pastaruoju metu padidino savo pasirodymų filmuose skaičių. Naujausias projektas, kuriame galėjome pamatyti šią aktorę, tai filmo „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) gretima istorija „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“, drauge su aktoriais Dwayne‘u Johnsonu ir Jasonu Stathamu.  Šis filmas pasauliniu mastu uždirbo daugiau nei 750 milijonų dolerių. V. Kirby taip pat vaidino filme „Neįmanoma misija: atpildo diena“ (angl. „Mission: Impossible — Fallout“), kartu su legendiniu šio filmų ciklo aktoriumi Tomu Cruise.

O štai naujosios dramos „Pieces of a Woman“ režisierius K. Mundruczó geriausias žinomas už kritiškai įvertintą mokslinės fantastikos dramą „Baltas Dievas“ (angl. „White God“), kuriai scenarijų kūrė ta pati – K. Wéber. Kino įmonė „Bron Studios“ taip pat nėra kažkas mažo ir nežinomo – ši kompanija jau anksčiau yra dirbusi su tokiais filmais kaip „The Front Runner“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Hugh Jackmanas ir „Red Sea Diving Resort“ (liet. „Raudonosios jūros nardymo kurortas“) su aktoriumi Chrisu Evansu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles