Naujasis „Žvaigždžių karų“ anonsas pristato svarbiausią mūšį tarp gėrio ir blogio

Šią savaitę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai buvo apdovanoti paskutiniu devintojo Skaivokerių sagos filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonsu.

Dviejų minučių trukmės vaizdo klipas žiūrovus nukelia į tolimiausias „Žvaigždžių karų“ visatos galaktikas, o didžiausias dėmesys skiriamai kovai tarp Rei (akt. Daisy Ridley) ir Kailo Reno (akt. Adam Driver), simbolizuojančių gėrį ir blogį.

„Žmonės sako, kad pažįsta mane.“ – filmo anonse ištaria Rei, pridurdama, jog „Niekas nepažįsta manęs“.

„Aš pažįstu.“ – atsako Kailo Renas, kurio vaidmenį atlieka Adamas Driveris.

Naujausiame kino studijos „Disney“ ir „Žvaigždžių karų“ epopėjos filme, kurio premjera Lietuvos kinuose įvyks jau gruodžio 18 d., taip pat išvysime džedajų meistrą Luką Skaivokerį, kurį vaidina Markas Hamillas, aktorių Billy Dee Williamsą, atliksiantį Lando Kalrisijano vaidmenį, bei velionę Carrie Fisher, kuri paskutinį kartą pasirodys kaip princesė Lėja, panaudojus ankščiau neatskleistą filmuotą medžiagą iš „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“ filmavimo aikštelės.

Naujasis filmo anonsas užbaigiamas M. Hamillo įkūnijamo Luko Skaivokerio žodžiais: „Telydi tave Galia.“

„Visada“ pašnibžda antrasis, neįvardytas balsas.

Kino studija „Disney“ taip pat pasidalijo nauju filmo plakatu.

„Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ yra devintasis ir paskutinis Skaivokerių istorijos filmas. Tai yra tiesioginis 2017 m. filmo „Žvaigždžių karai. Paskutinis džedajus“ tęsinys, užbaigsiantis kino studijos „Disney“ naują „Žvaigždžių karų“ trilogiją, kuri prasidėjo 2015 metais su filmu „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“.

„Disney“ sukurta trilogija, kurią perėmė 2012 metais už 4 milijardus eurų įsigydama kino studiją „Lucasfilm“, atnešė kompanijai didžiulę sėkmę.

Paskutiniai trys filmai, kartu su 2016-ųjų „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bei 2018-ųjų „Solo. Žvaigždžių karų istorija“, visame pasaulyje uždirbo beveik 4,5 milijardo eurų.

Tad panašu, kad fantastinis nuotykių filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ padės kino studijai „Disney“ sėkmingai užbaigti metus, kuri 2019-ais metais gali pasigirti tokiais milijardiniais kino hitais, kaip „Keršytojai. Pabaiga“ ar „Liūtas karalius“.

„Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ kinuose nuo gruodžio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles