Penkių valandų Larso von Triero „Nimfomanės“ versija pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose

Penkių valandų Larso von Triero „Nimfomanės“ versija pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose

Filmo „Nimfomanė“ režisieriaus versija, kurią sukūrė danų kino kūrėjas Larsas von Trieras, bus išleista į didžiuosius ekranus. Pusšeštos valandos trukmės juostą pamatyti kino salėse galės Šiaurės Amerikos gyventojai ir dalis europiečių. Senajame kontinente tokio ilgio filmą žiūrovai galės pamatyti Čekijoje, Danijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir Olandijoje.

Pilnos trukmės filmo versija bus pristatyta pirmą kartą. Anksčiau juosta buvo rodoma dviem variantais – cenzūruotu ir atviru, tačiau buvo padalyta į dvi dalis dėl prodiuserių dvigubo pelno užgaidų. Juostą buvo galima pamatyti įvairiausiuose prestižiniuose kino festivaliuose ir daugelyje šalių. Taip pat, po ilgų diskusijų, filmas buvo pristatytas ir Lietuvos žiūrovams, tačiau sulaukė skirtingų nuomonių. Vieniems jis patiko, kiti jį peikia.

Visgi, nemažai šalių rodyti pas save Larso von Triero trečiąjį „Depresijos“ trilogijos filmą atsisakė. Jame buvo įžvelgiama nemažai pornografinių scenų, smurto protrūkių ir bažnyčios paniekinimo. Pagrindinius vaidmenis juostoje atliko režisieriaus mūza, aktorė Charlotte Gainsbourg, o jai akomponavo Stellanas Skarsgardas.

Filmo režisieriaus versija bus pristatyta spalio 6 d., o necenzūruotos juostos versijos DVD ir Blu-Ray leidinius bus galima įsigyti nuo lapkričio 15 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles