Elfą „Žiedų valdovo“ trilogijoje vaidinęs aktorius Martonas Csokas filme „Ekvalaizeris“ tapo mafijos bosu

Vos daugiau kaip po savaitės į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančiame veiksmo trileryje „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) kino mėgėjai pažins ne tik pagrindinį kovotoją už tiesą, buvusį specialiųjų pajėgų karį Robertą (akt. Denzelis Washingtonas), bet ir jo priešų vadeivą Tedį. Šio vaidmuo teko Naujosios Zelandijos aktoriui Martonui Csokasui.

48-erių M.Csokas (teisingai jo pavardė tariama „Čokaš“, – red. past.), kalbama, talentą paveldėjo iš jo tėvo, vengro Mártono Csókáso, kuris ne tik dainavo operose, bet ir vienu metu buvo oro akrobatas Vengrijos cirke.

Išvaizdus vyras pelnė Holivudo prodiuserių dėmesį dėl charakteringų, vyriškų bruožų, kuriuos vienas pirmųjų pastebėjo Peteris Jacksonas. Iš Naujosios Zelandijos kilęs žymus režisierius žemiečiui „Žiedų valdovo“ trilogijoje skyrė elfo Celeborno, Lotlorieno lordo rolę. Pagal filmų siužetą, Celebornas – vienas išmintingiausių elfų visoje Viduržemėje, vedęs gražuolę Galadrielę (akt. Cate Blanchett).

Taip pat kino gurmanai M.Csokaso meistriškumą įvertinti galėjo 2005-ųjų Ridley Scotto filme „Dangaus karalystė“, kuriame jis įkūnijo tamplierių ordino riterių vadą Gajų de Lusinjaną. Ne sykį aktorių išvysti galėjo ir populiariame seriale „Ksena: karingoji princesė“, kur vyras vaidino buvusį karžygės mylimąjį ir draugą. Šiemet M.Csokas jau pasirodė filmuose „Nojaus laivas“, „Nepaprastas žmogus-voras 2“ ir „Nuodėmių miestas 2“, tad akivaizdu, kad šiuo metu jis išgyvena tikrą karjeros aukso amžių.

Filme „Ekvalaizeris“ M.Csokas tapo piktadarių lyderiu, gangsteriu Tedžiu, kuris nedvejodamas siekia savo tikslų ir susidoroja su tais, kas drįsta jam nepaklūsti. Nelaimei, mafijos boso taktika užkliūva silpnuosius ginančiam D.Washingtono herojui. Jo išgelbėta jauna prostitutė, pasirodo, yra įpainiota į nešvarius ir pavojingus Tedžio reikalus kur kas giliau nei gali pasirodyti. Prasideda kraujo ir adrenalino nepašykštėsiančios gaudynės…

Įtemptas veiksmo trileris „Ekvalaizeris“ su įspūdingus kovos įgūdžius demonstruojančiu D.Washingtonu, jauną prostitutę įkūnijusia Chloe Grace Moretz ir charizmatiškuoju piktadariu M.Csokasu – Lietuvos kino teatruose nuo rugsėjo 26 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles