Mariah Carey „LEGO Betmene“ įgarsins vyrišką personažą

Mariah Carey „LEGO Betmene“ įgarsins vyrišką personažą

Po truputį pradėjo aiškėti pirmosios detalės iš būsimo animacinio filmo „LEGO Betmenas“ (angl. „LEGO Batman“). Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, prie projekto prisijungė žinoma atlikėja Mariah Carey, kuri įgarsins… Neįprastą moteriai personažą. Daininkė įgarsins Gotamo merą.

Mariah Carey prisijungia prie jau gana nemažo ir stipraus aktorių rato, kurie įgarsins įvairius personažus būsimame filme. Ralphas Fiennesas įgarsins Alfredą, Willas Arnettas savo balsą paskolins pačiam Betmenui, Robinas kalbės kanadiečio Michaelo Cera‘os balsu, Rosario Dawson virtualiai taps Mergina… šikšnosparne? Betgaite? Betmergaite? Kažkuo panašiu. Na, o klasikinį blogiuką Džokerį įgarsins Zachas Galifianakis.

Kol kas neaišku, ar bus išnaudojamos M. Carey dainavimo galimybės. Gali būti kad ne, nes visiems keistai pasirodytų moterišku balsu dainuojantis meras. Kita vertus, „LEGO filmas“ (angl. „The LEGO Movie“) iš esmės ir susilaukė daug liaupsių dėl savotiškos absurdo dozės. Taigi, visko galima tikėtis.

Šiek tiek anksčiau buvo pasklidusi kita informacija, kad dainininkė įgarsins komisarą Gordoną. Tai jau tikrai būtų buvusi šiokia tokia absurdo viršūnė, bet net ir tai nebūtų numušę noro pamatyti filmą.

Pats „LEGO filmas“ buvo tikrai labai sėkmingas eksperimentas. Pradžioje visi labai skeptiškai žiūrėjo į šį animacinį darbą, tačiau vėliau jį pamilo ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. Ypatingai suaugusieji. Kai JAV Kino meno ir mokslo akademija praleido „LEGO filmą“ skelbdama nominacijas į Oskarus, visą kino pasaulį sukrėtė didelė nepasitenkinusių gerbėjų banga. Filmas buvo ir finansiškai sėkmingas. 60 milijonų dolerių kainavusi juosta uždirbo beveik 470 milijonų. Na, o kadangi vienas patraukliausių šalutinių veikėjų buvo Betmenas, tai kūrėjai nusprendė skirti jam atskirą filmą. O kaip kitaip, juk Betmenas yra populiariausias „DC“ superherojus. Kad ir LEGO pasaulyje.

Filmas kino teatrus pasieks 2017 vasario 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles