„Nuostabioji moteris 2“ bus pradėta filmuoti „šokiruojančiai greitai“

„Nuostabioji moteris 2“ bus pradėta filmuoti „šokiruojančiai greitai“

„Nuostabiosios moters 2“ (angl. „Wonder woman 2“) režisierė Patty Jenkins viešame interviu paskelbė, jog naujoji juosta bus pradėta filmuoti „nepaprastai greitai“.

2017-aisiais filmas „Nuostabioji moteris“ savo sėkmė nustebino net tik žiūrovus, bet, ko gero, ir pačius juostos kūrėjus. Šiuo metu „Nuostabioji moteris“ yra pelningiausias „DC“ komiksų visatos filmas. Nenuostabu, jog gausybė fanų laukia istorijos tęsinio. Atrodo, jog jis pasirodys greičiau nei tikėtasi.

Šiuo metu apie filmo siužetą žinoma labai nedaug.  P. Jenkins prasitarė, jog Princesę Dianą išvysime Šaltojo karo metais. Be Gal Gadot filme turėtų pasirodyti ir Chris’as Pine’as. Šis faktas kelia daugiau klausimų, nei duoda atsakymų, nes C. Pine’o vaidinamas personažas Stivas Trevoras 2017-ųjų metų filme žuvo. Taip pat žinoma, jog pagrindinę filmo piktadarę Gepardę (angl. Cheetah)  vaidins Kristen Wiig, dirbusi su filmais „Marsietis“ (angl.  „Martian“) ir „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“).

Pirmoji juosta buvo kuriama palyginus ilgai. Filmas buvo pradėtas 2015-aisiais ir baigtas montuoti 2017-aisiais. Šį kartą kūrėjams tiek daug laiko nebuvo skirta ir antrąją dalį išvysime greičiau. Planuojama, jog ji bus baigta per pusantrų metų. Tai neturėtų būti problema, nes filmą statys ta pati kūrybinė grupė. Kaip rašo „Variety.com“, spėjama, jog darbai bus pradėti jau šių metų birželį. Galbūt „Nuostabioji motersis 2“ žiūrovus pasieks jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles