Pasklido kalbos apie antrą filmo „Vilou“ dalį

Pasklido kalbos apie antrą filmo „Vilou“ dalį

Legendinis režisūros virtuozas Ron‘as Howard‘as ir ne mažiau išprotėjęs kameros genijus Georg‘as Lucas‘as, 1988 metais pristatė specialiųjų efektų bei nuotykių kupiną filmą „Vilou“ (angl. „Willou“). Nors ekrane kino juosta tiesiog sprogsta nuo ryškių spalvų ir įspūdingų efektų, nei komercinės sėkmės, nei vieningo kritikų palankumo nesulaukė. Ir vis tik, po režisieriaus R. Howardo interviu „Comicbook“, pradėjo sklisti gandai, kad labai realu sulaukti antrosios filmo dalies. Nors tokių kalbų pasirodydavo ir ankščiau, visos jos ramiai nutildavo, nesulaukusios realaus pagrindo.

„Aš negaliu atskleisti daugiau detalių, bet pradėjome tartis dėl galimo filmo tęsinio, abejoju ar jis vadintųsi „Vilou 2“, manau, pagrindinis filmo siužetas suktųsi apie Elorą Danan, nors pats Vilou tikrai nebūtų pamirštas“, pasakojo R. Howard‘as. Mintis apie antrą filmo dalį režisieriui kilo seniai ir panašu, kad intensyvus darbas ties netrukus kino teatrus pasieksiančia premjera – „Solo: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“), tik sustiprino jo troškimą parodyti, kaip susiklostė tolimesnė Vilou istorija. Ar tai taps realybe – parodys laikas.

Filmas „Vilou“ pasakoja apie drąsiaširdį nykštuką, kuris visomis savo jėgomis bando išgelbėti žmonių kūdikį. 1988 metais pasirodžiusiame filme vaidino: Valas Kilmeris, Warwickas Davisas, Joanne Whalley.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles