Pasirodė filmo apie Freddie Mercury plakatas ir trumpas anonsas

Pasirodė filmo apie Freddie Mercury plakatas ir trumpas anonsas

Atidžiai įsiklausę, tolumoje šiandien galime išgirsti roko grupės „Queen“ fanų kojų trypimą legendiniu bum-bum-PAU ritmu – pagaliau pasirodė šiek tiek naujienų apie filmą „Bohemian Rhapsody“, kuriame Freddie’į Mercury’į įkūnys „Pono Roboto“ („Mr Robot“) žvaigždė Rami Malekas.

Pirmosios žinios apie „Bohemian Rhapsody“viešumoje pasirodė prieš aštuonerius metus – beveik visą laiką iki dabar filmą persekiojo nesėkmės, skandalai ir nesusitarimai. 2010-aisiais buvo paskelbta, jog legendinį vokalistą įkūnys „Borato“ žvaigždė Sacha Baronas Cohenas, tačiau po trejų metų jis paliko projektą ir nors grupės atstovai su Brianu May’umi priešakyje žurnalistams pasakojo, jog išsiskyrimas buvo taikus, S. B. Cohenas vėliau pareiškė, jog išėjo dėl likusių „Queen“ narių. Anot jo, šie norėjo, jog filmas atitiktų PG-13 standartą, t. y. visos pikantiškesnės F. Mercury’io gyvenimo detalės turėtų būti praleistos.

2013-aisiais „Bohemian Rhapsody“ režisieriaus kėdę užėmė Dexteris Fletcheris, o pagrindinio aktoriaus – Benas Wishaw, geriausiai žinomas kaip Q iš Džeimso Bondo filmų, tačiau vėliau abu taip pat paliko projektą. Galiausiai 2015-aisiais režisieriumi tapo Iksmenų fanams gerai pažįstamas Bryanas Singeris, o pagrindinio vaidmens atlikėju – Rami Malekas.

Nors atrodytų, kad viskas susitvarkė ir beliko nufilmuoti juostą, pernai metų pabaigoje, nufilmavęs daugiau nei pusę filmo, projektą paliko ir pats B. Singeris – nors tikslios to priežastys nėra aiškios, oficialiai teigiama, jog režisierius negalėjo dirbti dėl šeimos nario(-ių) sveikatos problemų, tačiau sklinda gandai, kad tai įvyko dėl B. Singerio nesutarimų su R. Maleku.

B. Singerį gruodžio pradžioje pakeitė D. Fletcheris, kuris ir užbaigė filmavimo darbus. Filmo data Lietuvoje dar nenumatyta, tačiau greičiausiai išvysime jį kaip ir likusiame pasaulyje – rudens pabaigoje. Vakar pasirodė pirmasis trumpas anonsas, skelbiantis apie būsimą pilną pristatymą, pasirodysiantį šiandien. Kviečiame pažiūrėti!

https://www.youtube.com/watch?v=z3MFTTgG2kQ

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles