Paskelbus naujus karantino nurodymus, „Tenet“ premjeros data vėl perkeliama

Paskelbus naujus karantino nurodymus, „Tenet“ premjeros data vėl perkeliama

Ilgai laukti nereikėjo. Dar prieš dieną Niujorko gubernatoriui paskelbus apie naują karantino tvarką, kurioje keletui industrijų, tarp jų ir kino teatrams, nebus leidžiama atsidaryti suplanuotu laiku, „Mulan“ bei „Tenet“ filmų premjeroms iškilo grėsmė. „Warner Bros“ iškart žengė pirmąjį žingsnį. „Tenet“, kuris karantino pradžioje tvirtai laikė savo premjeros datą ir aplink kurį kino teatrai planavo didžiuosius atidarymus, atidedamas jau antrą kartą dviem savaitėms. Nauja data paskirta rugpjūčio 12 d.

Pateisindami šį sprendimą, „Warner Bros“ studija teigė, kad su „Tenet“ jie planuoja elgtis netradiciškai. Dėl to šis filmas planuojamas debiutuoti savaitės viduryje, kad publika galėtų jį atrasti sau tinkamu laiku. „Tenet“ kino teatruose bus laikomas kur kas ilgiau nei įprastai, kad pateisintų kitokią, bet tikėtinai sėkmingą išleidimo strategiją.

„Mulan“ perdirbinio premjeros data vis dar išlieka liepos 24 d., tačiau ir tai gali greitai pasikeisti. Likus mėnesiui iki premjeros vis dar nėra aišku ar JAV bei Kinijos kino teatrams, pagal kurių stabilumą studijos derina savo filmų tvarkaraščius, bus leista veikti pilnu pajėgumu. Tuo tarpu liepa visiškai tuščia nebus, kino teatruose vis tiek planuoja debiutuoti mažesnio masto filmai – aktoriaus Russello Crowe naujas trileris „Įtūžęs“ (angl. „Unhinged“) bei „Sony“ studijos romantinė komedija „The Broken Hearts Gallery“.

Papildymas: „Disney“ studija taip pat nerizikavo ir nukėlė „Mulan“ dar vienam mėnesiui. Dabartinė filmo išleidimo data planuojama rugpjūčio 21-ą dieną, taip vėl užleisdamas vietą „Tenet“ oficialiai pradėti masinio populiarumo juostų sugrįžimą, jei tik kino teatrai tuo metu veiks.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles