Greta Gerwig ir Noah Baumbachas kurs „Barbės“ filmą su Margot Robbie

Greta Gerwig ir Noah Baumbachas kurs „Barbės“ filmą su Margot Robbie

Turbūt retas žino, jog „gyvas“ „Barbės“ (angl. „Barbie“) filmas, įkvėptas populiarios lėlių serijos, planuojamas jau virš 30 metų – pirmosios žinios apie adaptaciją pasigirdo dar 1986-aisiais, tačiau rimtesni „Warner Bros“., „Sony“ ir „Mattel Films“ planai prasidėjo prieš ketverius metus.

Nuo tada projektas sulaukė ne vieno pokyčio: pradžioje planuota, jog titulinį vaidmenį atliks komikė Amy Schumer, o istorija turėjo suktis apie iš barbių pasaulio ištremtą Barbę, patekusią į realybę, kurioje gyvena netobulos moterys. Vėliau keitėsi tiek režisieriai, tiek aktorės, tačiau dabar studija paskelbė galutinį sąstatą.

Skelbiama, jog scenarijų rašys Gretos Gerwig ir Noah Baumbacho duetas, kartu dirbęs prie filmų „Frances Ha“, „Panelė Amerika“ (angl. „Mistress America“), „Grynbergas“ (angl. „Greenberg“) bei „The Corrections“ (liet. „Pataisos“). Manoma, jog juostą režisuos pati G. Gerwig. Pagrindinį vaidmenį, kaip ir skelbta praėjusių metų pabaigoje, atliks Margot Robbie.

Kol kas neaišku, ar filmas remsis senaja istorija, planuota kartu su A. Schumer. Juostos pasirodymo data numatoma 2020-aisiais, o kol kas laukiame G. Gerwig rašytos ir režisuotos Louisos May Alcott „Mažųjų moterų“ (angl. „Little Women“) adaptacijos, pasirodysiančios šių metų gruodžio 25-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles