„Žvaigždžių kelias 4“ jau pakeliui į kino teatrus

„Žvaigždžių kelias 4“ jau pakeliui į kino teatrus

Aktoriai Zachary Quinto ir Chrisas Pine‘as pasirašė kontraktus su studija „Paramount Pictures“ dėl savo dalyvavimo ketvirtoje „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalyje. Apie tai oficialiai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Abu aktoriai tuo pačiu gaus ir didesnius honorarus. Chrisas Pine‘as už pirmąją „Žvaigždžių kelio“ dalį gavo tik 600 tūkstančius dolerių, o už ketvirtą savo pasirodymą kapitono Kirko vaidmenyje jis užsidirbs jau 6 milijonus. Zachary Quinto, suvaidinęs Spoką, papildys savo kišenę penkiais milijonais dolerių. Reikia pastebėti, jog aktoriams pavyko išsiderėti didesnius honorarus nepaisant visai kuklių filmo „Žvaigždžių kelias: Tolyn į tamsą“ (angl. „Star Trek: Into the Darkness“) pajamų. Juostai pavyko užsidirbti vos 467 milijonus dolerių, kai jos biudžetas be reklamos išlaidų siekė 190 milijonų.

Tokiu būdu studija „Paramount“ nori parodyti, jog yra pasiryžusi išlaikyti po savo sparnu populiariosios franšizės pagrindinių veikėjų atlikėjus. Žinoma, galima suprasti, jog buvo padidinti ir kitų svarbių herojų roles gavusių aktorių atlyginimai. Zoe Soldana, kurios statusas kardinaliai pasikeitė po pirmosios dalies pasirodymo 2009 metais, taip pat padidino savo honorarą, nors ir neskelbiama, kokius pinigus ji gaus už ketvirtą „Žvaigždžių kelio“ dalį.

Kada laukti ketvirtos dalis nepranešama, tačiau trečioji filmo dalis viso pasaulio kino teatrus pasieks jau kitais metais, liepos 8 dieną, kai bus švenčiamas solidus franšizės jubiliejus. Būtent prieš 50 metų pirmą kartą televizijoje pasirodė originalusis „Žvaigždžių kelio“ serialas, kuris buvo rodomas nuo 1966 iki 1969 metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles