Antroji „Galaktikos sergėtojų“ dalis bus emocionalesnė

Antroji „Galaktikos sergėtojų“ dalis bus emocionalesnė

Kaip per praeitą savaitę vykusius Saturno apdovanojimus teigė režisierius James‘as Gunn‘as, antroje „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of Galaxy“) dalyje bus atskleista, kas yra herojų tėvai.

James‘as Gunn‘as, režisavęs vieną populiariausių 2014 m. filmų, bei kursiantis ir jo tęsinį, žurnalistams atskleidė keletą detalių apie naująjį projektą. „Tai bus jaudinantis filmas. Manau, kad juosta bus emocionalesnė. Kartu tai bus ir platesnis, ir siauresnis filmas, kadangi daugiau dėmesio skirsime kai kuriems personažams. Antrajame sužinome, kas yra vienų ar kitų personažų tėvai, ir, manau, į tai ir koncentruosimės“, pasakojo J. Gunn‘as.

Neseniai savo Twitter paskyroje J. Gunn‘as paskelbė, kad scenarijus jau yra baigtas rašyti, tačiau tikslus filmo pavadinimas dar neskelbiamas. Antrosios „Galaktikos sergėtojų“ dalies premjera numatyta 2017 m. gegužės 5 d.

Pirmasis „Galaktikos sergėtojų“ filmas visame pasaulyje užsidirbo virš 774 mln. dolerių. Pagrindinius vaidmenis jame atliko Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Bradley’is Cooperis, Dave’as Bautista, Vinas Dieselis, Djimonas Hounsou, Johnas C. Reilly’is, Benicio Del Toro ir kt. aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles