„Greiti ir įsiutę 7“ pavergė Kinijos rinką

Režisieriaus Jameso Wano režisuotas septintasis „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7) filmas nustatė dar vieną svarbų rekordą. Filmas Kinijoje užsidirbo stulbinamus 325 milijonus dolerių. Tai leido komerciniam studijos „Universal“ hitui tapti daugiausiai užsidirbusiu Kinijoje filmu, nuo pjedestalo nuvertęs praėjusiais metais pasirodžiusius ketvirtus „Transformerius“ (angl. „Transformers: Age of Extinction“), kurie pelnė 319 milijonų dolerių.

Taigi, po filmo starto Kinijoje, visos analitikų prognozės apie 300 milijonų barjero pasiekimą buvo ne iš piršto laužtos. Dabar prognozuojama, jog juosta turi realius šansus pelnyti 350 milijonus, ir galbūt pabaigoje aplenkti savo pasiekimais juostos uždarbį tėvynėje. Šiuo metu Šiaurės Amerikos žiūrovai sukrovė 320 milijonų dolerių.

Žinoma, visa tai nebūtų įmanoma Kinijoje, jeigu ne vietinės kompanijos „China Film Group“ indelis. Ši kompanija tapo vienu svarbių filmo investuotoju ir jos pelnas Kinijoje siekia 10% nuo bendrų pajamų. Taip pat šios kompanijos dėka, Kinijoje buvo įdėta labai daug lėšų reklamai, o taip pat ir pakviesti franšizės pagrindinių vaidmenų atlikėjai. Visi jie dalyvavo įvairiuose pristatymuose ir kitose svarbiose šventėse. Tarp jų, Vinas Dieselis ne kartą užsiminė, jog būtų visai smagu aštuntojo filmo veiksmą perkelti būtent į Kiniją.

Šiuo metu „Greiti ir įsiutę 7“ visame pasaulyje užsidirbo 1,321 milijardą dolerių ir atsidūrė penktoje visų laikų daugiausiai užsidirbusių filmų sąraše. Tai pat tai yra visų laikų pelningiausias studijos „Universal“ filmas ir pirmoji studijos juosta, kurios tarptautinės pajamos perkopė milijardo dolerių barjerą.

Šiais metais studija „Universal“ gali išties džiūgauti, nes tiek „Greiti ir įsiutę 7“, tiek „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) tapo komerciškai sėkmingais projektais. O mūsų dar laukia „Pakalikai“ (angl. „Minions“), „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) ir „Tedis 2“ (angl. „Ted 2“), kurie žada tapti taip pat finansiškai sėkmingais filmais.

„Greitų ir įsiutusių“ aštuntoji dalis dienos šviesą išvis 2017 m. balandžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles